دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

لئوناردو دی‌ کاپریو شاه وایکینگ‌ ها می‌شود

danesheroz1 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
لئوناردو دی‌ کاپریو شاه وایکینگ‌ ها می‌شود

دانش روز: لئوناردو دی‌ کاپریو در نقش هرالد شاه بزرگ وایکینگ‌ها در یک فیلم از تولیدات کمپانی برادران وارنر بازی خواهد کرد

به گزارش دانش روز،  لئوناردو دی کاپریو در فیلم “شاه هرالد” از محصولات کمپانی برادران وانر که بر مبنای فیلمنامه مارک ال.اسمیت ساخته می‌شود، بازی می‌کند.

هرالد هاردرادا پادشاهی از قرن یازدهم را بسیاری از تاریخدانان به عنوان آخرین شاه بزرگ وایکینگ‌ها می شناسند. او به مدت ۲۰ سال حاکم نروژ بود اما خواست مهارنشدنی او برای کسب قدرت و عشق به جنگ سرانجام به تبعید او به روسیه منجر شد. اما او دوباره موفق شد به قدرت بازگردد.

دی کاپریو که اخیرا در نقش گتسبی بزرگ بازی کرد در فیلم بعدی مارتین اسکورسیزی با عنوان “گرگ وال استریت” از ۱۷ ژانویه بار دیگر دیده خواهد شد. فیلم بعدی بن افلک با عنون “در شب زندگی کن” هم از دی کاپریو به عنوان بازیگر نقش اول بهره می‌گیرد.

دی کاپریو با بازی در این فیلم که به نوعی یادآور سبک فیلم “شجاع دل” گیبسون خواهد بود، می‌تواند به آرزوی همیشگی‌اش که بازی در فیلمی وایکینگی بود جامه عمل بپوشاند.

دی کاپریو قرار است با جیمی فاکس در فیلمی با اقتباس از رمان جنایی کریگ زالر بازی کند. از او برای بازی در فیلم “راسپوتین” هم نام برده شده است.

منبع:مهر

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۴
کد خبر : 47875
بازدیدها: 232

پاسخی بگذارید »