جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

کنفرانس بین‌المللی یادگیری و آموزش الکترونیکی

danesheroz1 شهریور ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
کنفرانس بین‌المللی یادگیری و آموزش الکترونیکی

دانش روز: پنجمین کنفرانس بین‌المللی یادگیری و آموزش الکترونیکی توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز، هشتمین کنفرانس ملی و پنجمین کنفرانس بین‌المللی یادگیری و آموزش الکترونیکی اسفندماه امسال در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با همکاری انجمن یادگیری الکترونیکی ایران (یادا) برگزار می‌شود.

کنفرانس بین‌المللی یادگیری و آموزش الکترونیکی دربرگیرنده همه وجوه مرتبط با یادگیری الکترونیکی در حوزه‌های مختلف فناورانه و مهندسی و پداگوژی و علوم تربیتی است.

وجوه مهندسی و فناورانه در یادگیری الکترونیکی، یادگیری‌ـ یاددهی، طراحی، روش‌شناسی و هنر تعلیم، جنبه‌های راهبردی، مدیریت و سازمان‌دهی یادگیری الکترونیکی، تضمین کیفیت، ارزشیابی، ارزیابی و اعتبارسنجی در یادگیری الکترونیکی و  جنبه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در نظام یادگیری الکترونیکی محورهای اصلی این کنفرانس را تشکیل می دهند.

تاریخ دریافت مقاله‌ها تا پایان مهر، ارزیابی و اعلام نتایج داوری تا پایان آذر و دریافت نسخه نهایی آن پایان دی ماه ۱۳۹۲ اعلام شده است؛ همچنین دبیرخانه همایش تا سی ام آبان ماه پیشنهاد برگزاری کارگاه‌های آموزشی را دریافت می‌ کند.

دبیرخانه کنفرانس از همه مقاله‌های اصیل پژوهشی که دربردارنده یافته‌های جدید در ابعاد گوناگون یادگیری و آموزش الکترونیکی است استقبال می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند، برای کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه کنفرانس به نشانی www.Icelet.ir مراجعه کنند.

منبع:مهر

دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۶
کد خبر : 58807
بازدیدها: 140

پاسخی بگذارید »