دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رتبه اول گروه رياضي كنكور ۹۲ در کرج:

با سجاد صادقی زاده: رتبه اول گروه ریاضی در کرج

danesheroz1 مرداد ۹, ۱۳۹۲ ۱
با سجاد صادقی زاده: رتبه اول گروه ریاضی در کرج

دانش روز: رتبه اول گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ گفت: رفت و آمد به کلاس های آمادگی کنکور، اغلب باعث هدر رفتن وقت دانش آموزان می شود

به گزارش دانش روز، «سجاد صادقی زاده» رمز موفقیت خود را در توکل به خداوند، تلاش فردی، اعتماد به مدرسه و دبیران خود عنوان کرد.

وی که متولد سال ۱۳۷۴ است و برای اولین بار در کنکور شرکت کرده است، خاطرنشان کرد: در کلاس های آمادگی کنکور شرکت نکردم زیرا به نظر من، رفت و آمد به این کلاس ها وقت زیادی از بچه ها می گیرد که به جای آن می توان در منزل، بیشتر و بهتر درس خواند.
صادقی زاده، میزان میانگین مطالعه درسی خود در روزهای تعطیل را ۹ ساعت و در روزهای مدرسه را چهار ساعت ذکر کرد.
وی که به هر دو رشته مکانیک و برق علاقه مند است، گفت که برای انتخاب یکی از این دو رشته، دو دل است اما به احتمال زیاد رشته برق دانشگاه صنعتی شریف را برای تحصیل انتخاب خواهد کرد.
این رتبه اول کنکور به داوطلبان آزمون سراسری توصیه کرد علاوه بر تلاش زیاد، به معلمان مدرسه خود اعتماد و اطمینان داشته باشند و از راهنمایی های آنها استفاده کنند.
اسامی نفرات برتر گروه های آزمایشی پنجگانه، امروز از سوی مسئولان سازمان سنجش اعلام شد اما نتایج اولیه دیگر داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ از ساعت ۱۰ صبح فردا، ۱۰ مردادماه بر روی پایگاه اینترنتی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۵
کد خبر : 44963
بازدیدها: 2,596

یک دیدگاه »

  1. مجتبی مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ در ۹:۵۱ ب٫ظ - Reply

    خیلی باحال بود دمت گرم یه سر به ما بزن

پاسخی بگذارید »