شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

معاون پرورشي و فرهنگي وزير آموزش وپرورش:

کام جوانان ایرانی باید با پیام های قرآن شیرین شود

danesheroz1 تیر ۳۰, ۱۳۹۲ ۰
کام جوانان ایرانی باید با پیام های قرآن شیرین شود

دانش روز: معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش وپرورش باتأکید بر آیات قرآن به عنوان گفتمان عمومی جامعه ، شیرین کردن کام جوانان ایرانی با پیام های قرآنی را یک ضرورت خواند

به گزارش دانش روز، حسین هژبری درخصوص اهداف برپایی نمایشگاه قرآن اظهار کرد: همان طور که از اسم نمایشگاه پیداست ، هدف ، نمایاندن جلوه هایی در ابعاد مختلف از یک موضوع خاص است که به دنبال آن هدایت و راهبری اتفاق می افتد.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه طی سال های گذشته و کسب تجربه قرآنی برای برگزارکنندگان آن ادامه داد: هر غرفه پیام خاصی از فرهنگ قرآن را منتقل می کند که این موضوع خودنشان دهنده موفقیت است .

رئیس سازمان دانش آموزی درخصوص نقش نمایشگاه قرآن در هدایت معنوی دانش آموزان گفت: به طور قطع دانش آموزان آینده سازان کشورند، بنابراین تربیت آنان بایدبه گونه ای باشد که به منبع نورانی قرآن متصل شوند.

وی با اشاره برآشنایی تدریجی دل و ذهن جوانان با قرآن تصریح کرد: همان طور که آیات قرآن  به صورت تدریجی  ، طی ۲۳ سال برای تثبیت قلب انسان با این آیات نازل شد، باید جوانان را با آیات کلیدی و طلایی قرآن به مرور آشنا ساخت که هم اینک این مهم تحت عنوان «زندگی باقرآن و عترت» در محافل امورپرورشی و فرهنگی دنبال می شود.

منبع:وزارت آموزش و پرورش

یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲ - ۰۸:۰۶
کد خبر : 40357
بازدیدها: 349

پاسخی بگذارید »