پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قیمت جهانی نفت در حال صعود است

danesheroz1 شهریور ۱۵, ۱۳۹۲ ۰
قیمت جهانی نفت در حال صعود است

دانش روز: قیمت جهانی نفت خام برنت در مرز ۱۱۵ دلار د و ۸۲سنت در هر بشکه رسیده و قیمت نفت آمریکا هم‌اکنون در مرز ۱۰۹ دلار رسیده است

به گزارش دانش روز، به نقل از سایت رسمی اوپک، قیمت جهانی هر بشکه سبد نفتی اوپک در آخرین روز معاملات مربوط به چهارشنبه ۴ سپتامبر ۱۱۱دلار و ۵۵ سنت بوده است که نسبت به دو روز قبل خود ۳۵ سنت افزایش داشته است

همچنین به گزارش بلومبرگ قیمت هر بشکه نفت متوسط تگزاس آمریکا با ۱ دلار و ۶ سنت افزایش به ۱۰۹ دلار و ۴۳ سنت داد و ستد شده است.

همچنین قیمت هر بشکه نفت خام برنت بر اساس سایت تخصصی آیس در ۱۳ اکتبر با افزایش ۴۸ سنتی به ۱۱۵ دلار و ۸۲ سنت رسیده و قیمت هر بشکه نفت تگزاس با یک دلار و ۹ سنت افزایش به ۱۰۹.۵ دلار رسیده است.

همچنین هر تن گازوئیل ۹۶۵.۷ دلار معامله شد که نسبت به روز قبل ۲۰ سنت افزایش داشته است.

گزارش‌ها از بازارهای بورس آسیایی نشان می‌دهد شاخص‌های عمده‌ بورس‌های آسیا مانند دی‌جی‌آی ژاپن با ۶.۶ واحد افزایش به ۱۴ هزار و ۹۳۷ واحد و شاخص اس‌ان‌پی با ۲ واحد ارتقا به ۱۶۵۵ واحد و شاخص بورس نزدک با ۹.۷ واحد افزایش به ۳۶۵۸ واحد رسیده است.

همچنین بلومبرگ گزارش داد شاخص بازار کالاهای اساسی در بورس‌های کالایی با ۶۲ صدم واحد ارتقا شاخص صنایع ارتباطی با ۳۵صدم واحد افزایش و شاخص مصرف‌کننده در چرخه‌های تجاری با ۳۹ صدم واحد افزایش مواجه شده است.

در این گزارش شاخص انرژی با ۶۲ صدم واحد افزایش، شاخص‌ بازارهای مالی با ۴۶ صدم واحد، شاخص صنعت با ۴۰صدم واحد، شاخص تکنولوژی با ۱۳صدم واحد افزایش روبه‌رو شده است.

منبع:دانا

جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۲
کد خبر : 58047
بازدیدها: 212

پاسخی بگذارید »