شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قیمت تقریبی عمره دانشگاهیان اعلام شد

danesheroz1 آذر ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
قیمت تقریبی عمره دانشگاهیان اعلام شد

دانش روز: رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از اعلام قیمت تقریبی عمره دانشجویی خبر داد و گفت: قیمت ها از یک میلیون و ۹۰۰ هزارتومان تا دو میلیون و ۱۱۰ هزارتومان با توجه به زمان های مختلف پرواز در ماه رجب، شعبان، عید نوروز متفاوت است .

 به گزارش دانش روز، حجت الاسلام محمدرضا فقیهی گفت: مبلغ تقریبی عمره بر اساس قیمت عمره های عادی، برای دانشگاهیان اعلام شد و هزینه نهایی ظرف ۱۰ روز آینده اعلام می شود.

وی افزود: مبالغ اعلام شده با توجه به دوری و نزدیکی ایستگاه های پروازی به کشور عربستان، درجه کاروان و زمان اعزام (عمره نوروزی، رجب و شعبان) متفاوت است و مبالغ قابل تغییر خواهد بود.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان همچنین افزود: این مبلغ تقریبی است و زائرین باید در صورت افزایش قیمت، مابه التفاوت را واریز و در صورت کاهش قیمت می توانند مبلغ اضافی را از حساب خود برداشت کنند.

وی گفت: کلیه متقاضیان اعم از اصلی یا ذخیره باید نسبت به تکمیل مابه التفاوت هزینه سفر خود به همان حساب هایی که قبلا افتتاح کرده بودند، اقدام کنند . مبالغ اعلام شده از یک میلیون و ۹۰۰ هزار تا دو میلیون و ۱۱۰ هزار تومان متغیر است .

مبالغ اعلام شده عمره اساتید،متاهلین و پسران مجرد به ترتیب زیر اعلام شد:

اساتید تبریز و مشهد (به علت دوری ایستگاه پروازی) ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به ازای هر نفر، اساتید ایستگاه های تهران،اصفهان،شیراز، اهواز، کرمان، کرمانشاه و ساری ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، متاهلین تبریز و مشهد (به علت دوری ایستگاه پروازی) ۲ میلیون تومان، متاهلین ایستگاه های تهران،اصفهان،شیراز، اهواز، کرمان، کرمانشاه و ساری ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، مجردین مشهد و تبریز (به علت دوری ایستگاه پروازی) ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان، مجردین ایستگاه های تهران،اصفهان، شیراز، اهواز، کرمان، کرمانشاه و ساری ۲ میلیون و ۱۰ هزار تومان.

دانشجویان و اساتید متاهلی که به صورت سه نفره اعزام می شوند در پرداخت هزینه عمره فرزندان خود به این روش عمل کنند:

فرزندان زیر ۲ سال ۱۰ درصد هزینه بزرگسال را پرداخت کنند، فرزندان ۲ تا ۷ سال باید ۷۰ درصد هزینه بزرگسال را پرداخت کنند، فرزندان ۷ تا ۱۲ سال باید ۷۵ درصد هزینه بزرگسال را پرداخت کنند، فرزندان بالای ۱۲ سال باید هزینه کامل بزرگسال را پرداخت کنند.

برای واریز هزینه فرزند زیر ۲ سال نیازی به افتتاح حساب نیست و نحوه واریز آن در دفترچه راهنما قید شده است. در صورت قطعی شدن وام، زائرین بعد از تکمیل موجودی هم می توانند از وام استفاده کنند.

منبع: مهر

دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۲ - ۱۴:۵۴
کد خبر : 78914
بازدیدها: 318

پاسخی بگذارید »