چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

حجت الاسلام موحد:

قیام ۱۵ خرداد نقطه ی عطفی در تاریخ مبارزات ملت قهرمان ایران است

28 danesheroz خرداد ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
قیام ۱۵ خرداد نقطه ی عطفی در تاریخ مبارزات ملت قهرمان ایران است

دانش روز : :مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت:قیام ۱۵ خرداد نقطه ی عطفی در تاریخ مبارزات ملت قهرمان ایران است و در همه ی سال ها سالروز ۱۵ خرداد هیچ گاه در سکوت و خاموشی سپری نشد زیرا که ۱۵ خرداد برای امت قهرمان و شهید پرور ایران، از اهمیت و اعتبار ویژه ای برخوردار بوده و خواهد بود

به گزارش دانش روز ، حجت الاسلام محمد جواد موحد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای ۱۵ خرداد اظهار داشت: امام خمینی (ره) یک هدیه بزرگ از جانب خدا به بشر در قرن معاصر بود که در سرزمین مقدس و پاک ایران تشکیل حکومت داد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز گفت:خط فکری که امام مشخص کردند برای نسلهای آینده یک الگویی است که هم در جهت رشد و تعالی فردی خود می توانند استفاده کنند و هم در جهت تقابل با یک تفکر ضد دینی در مقابل دنیای غرب و این مدل منحصر به فرد بسیار کم نظیر و حتی بی نظیر است.

 حجت الاسلام موحد افزود: خوشبختانه استمرار این حرکت با دست توانای ولی امر مسلمین رهبر معظم انقلاب تحقق پیدا کرده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران شاهد برگزاری کنفرانس های مختلف بین المللی است که آثار فراوانی در سطح جهان دارد و این زمینه ای فراهم میکند که ان شاءالله حکومت جهانی امام زمان (عج) تشکیل شود.

وی گفت: در تحقق یافتن این سیاست، امام (ره)، شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، مخصوصا شهدای ۱۵ خرداد سهم بسزایی داشتند. قیام ۱۵ خرداد نقطه ی عطفی در تاریخ مبارزات ملت قهرمان ایران است، که رهبری داهیانه ی امام خمینی« قدس سره» و یاری روحانیان انقلابی در تداوم آن، طی یک دوره ی پانزده ساله، نقش اساسی داشته است و در همه ی آن سال ها سالروز ۱۵ خرداد هیچ گاه در سکوت و خاموشی سپری نشد زیرا که ۱۵ خرداد برای امت قهرمان و شهید پرور ایران، از اهمیت و اعتبار ویژه ای برخوردار بوده و خواهد بود.

موحد عنوان کرد: ۱۵ خرداد، روز قیام خونین مردم جان برکفی بود که، به نام اسلام و برای اسلام به میدان آمدند و علیه نظام ستمشاهی شوریدند. ۱۵ خرداد روز آغاز نهضت مقدس اسلامی، روز عصیان علیه طاغوت و طاغوتیان و روزی بود که ملت ایران زیر بیرق اسلام گرد آمد و برای مقابله با دشمنان اسلام و قرآن وارد صحنه شد و پشت رژیم ستمشاهی را به لرزه انداخت.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز عنوان کرد: این شهدا، امروز جاودانه اند و حاکمان ظالم در حزیز ذلت در قهر جهنم گرفتارند و این وعده خداست که اگر کسی در راه خدا مجاهدت کند کامیاب و جاودانه است و آثارش را امروزه در خون پاک شهیدان بالاخص شهدای ۱۵ خرداد شاهد هستیم.

منبع : هادیان البرز

سه شنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۹
کد خبر : 23879
بازدیدها: 271

پاسخی بگذارید »