سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قهوه جوش هوشمند چگونه کار می‌کند؟

danesheroz اسفند ۱۷, ۱۳۹۱ ۰
قهوه جوش هوشمند چگونه کار می‌کند؟

تکنولوژیها و فناوریهای زیادی در دنیا بوجود آمده است که واقعا جالب و بهد رد بخور هستند و البته شگفت انگیزتر اینکه در نمایشگاه امسال تکنولوژی عججیب برای موبایل هوشمند بود که کار جالبی انجام میداد که باهم این گزارش را میخوانیم

نمایشگاه بین المللی تلفن های همراه در اسپانیا امسال پر از شگفتی های جالب بود،یکی از این محصولات شگفت انگیز قهوه جوش هوشمند می باشد که می توان با آن از طریق ارتباط بی سیم با تلفن های همراه مراحل آماده سازی قهوه را کنترل کرد.این دستگاه در نوع خود بی نظیر است و طرفداران بسیاری به سمت خود جذب کرده است.

شیوه ی کار با آن نیز بسیار ساده می باشد و می توان برای کنترل آن از انواع تبلت ها یا تلفن های همراه هوشمند استفاده نمود.طبق توافقنامه های انجام شده توسط شرکت سازنده ی این دستگاه،سازگاری آن با سیستم عامل های پرطرفدار همچون ویندوز و آندروید نیز تضمین شده است.

هنگام استفاده از دستگاه کافیست دوربین وسیله ی خود را روبه روی سنسور آن بگیرید تا آن را شناسایی کند و سپس اقدام به تنظیمات لازم برای دم کردن قهوه کنید.البته می توان از طریق ارتباط wi-fi نیز این قهوه جوش را کنترل نمود.

قهوه جوش هوشمند در مراحل اولیه ساخت است و هنوز دارای مشکلاتی است که باید بر طرف شود.زمان عرضه ی رسمی این محصول هنوز مشخص نشده است.

پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۸:۳۹
کد خبر : 9033
بازدیدها: 222

پاسخی بگذارید »