شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قهرمان البرزی تکواندو جهان مدال هایش را به همسرش هدیه کرد

danesh شهریور ۱۰, ۱۳۹۴ ۰
قهرمان البرزی تکواندو جهان مدال هایش را به همسرش هدیه کرد

دانش روز: میثم جهانی پور: از همسر عزیزم که تا به حال زحمات بسیاری را برای من کشیده و همیشه در تمرینات و اردوهای تیم ملی و مسابقات و سختی ها یاریم کرده و در کنارم بوده تشکر می کنم

به گزارش دانش روز، میثم جهانی پور، در دهمین دوره مسابقات کشوری که اخیرا در خانه تکواندو پایتخت انجام شد توانست دو مدال ارزشمند برای استان البرز کسب نماید.

میثم جهانی پور قهرمان تکواندو جهان و آسیا و قهرمان مسابقات جهانی هنرهای رزمی بار دیگر توانست شایستگی خود را نشان دهد.

میثم جهانی پور در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد: این مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار بوده و هر سال شاهد سنگین تر شدن رقابت ها هستیم. میثم بارها توانسته برای کشور عزیزمان ایران افتخار آفرینی کند.

جهانی پور تا به حال مدال های رنگارنگ زیادی را در مسابقات کسب نموده وتوانسته کارنامه درخشانی را از خود ارائه دهد. میثم جهانی پور می تواند الگوی زیبایی از یک پهلوان واز یک قهرمان فداکار باشد این قهرمان با اخلاق نه تنها در

سکوهای بین المللی وجهانی همیشه قهرمان بوده ودرخشیده بلکه با اخلاق ومعرفت زیبا وبا انسانیت وبا منش پهلوانی همواره الگوی جوانان بوده است. میثم پس از کسب این مدال های ارزشمند با جوانمردی و فداکاری حاصل دسترنج خود را یکی پس از دیگری اهداء می نماید.

به عنوان مثال اهداء مدال جهانی به قربانی اسید پاشی یا اهدا مدال به خانواده عزیز شهدا ویا اهداء مدال به آستان مقدس. و این بار برای تشکر وقدردانی از زحمات همسرش در حرکتی زیبا طی مراسمی با شکوه تمام مدالهای خود را به همسرش اهداء نمود.

جهانی پور گفت: از همسر عزیزم که تا به حال زحمات بسیاری را برای من کشیده وهمیشه در تمرینات واردوهای تیم ملی ومسابقات وسختی ها یاریم کرده و در کنارم بوده تشکر می کنم و امیدوارم با این کارم توانسته باشم قطره ای از زحماتش را جبران کنم.

در ادامه عکس های این قهرمان البرزی را مشاهده می کنید:

سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۳
کد خبر : 157360
بازدیدها: 720

پاسخی بگذارید »