شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اختصاصی دانش روز:

قهرمانی دانش آموزان البرز در رقابتهای تنیس روی میز کشور

danesh شهریور ۸, ۱۳۹۴ ۱
قهرمانی دانش آموزان البرز در رقابتهای تنیس روی میز کشور

دانش روز: سرپرست تیم تنیس روی میز استان البرز از قهرمانی دختران دانش آموز استان البرز در رقابتهای تنیس روی میز کشور خبر داد

به گزارش دانش روز، معصومه نصرتی با اعلام این خبر به خبرنگار دانش روز گفت: مسابقات قهرمانی تنیس روی میز کشور با حضور ۱۵ تیم دانش آموزی متوسطه اول از سراسر کشور ۲۴ الی ۲۸ مرداد در سالن کوثر دانشکده پرستاری شهر تبریز برگزار شد.

وی افزود: مسابقات در ۳ رده تیمی، انفرادی و دوبل آزاد برگزار شد که در دوره مقدماتی ۱۵ تیم در ۴ گروه و جدول های ۳ و ۴ تایی رقابت کردند که در بخش تیمی پس از ۳۲ بازی مقام های اول تا سوم به ترتیب از آن استان البرز، استان فارس، تهران و همدان (مشترک) شد.

نصرتی اظهار داشت: در بخش انفرادی ۷۵ بازیکن در یک جدول تک حذفی ۱۲۸ تایی با یکدیگر به رقابت پرداختند و در خاتمه مینا پور موسوی از استان البرز مقام اول، مریم فرعی از استان البرز مقام دوم و هلیا اصغری و شقایق حسین زاده از تهران مقام سوم مشترک را به دست آوردند.

وی تصریح کرد: در رده دوبل آزاد ۳۳ تیم دو نفره با انجام ۳۲ باز با یکدیگر نتایج زیر را رقم زدند: مینا پور موسوی و مریم فرعی مقام اول از استان البرز، پریناز حاجی لو از استان البرز و هلیا اصغری از تهران مقام دوم و مقام سوم مشترک از آن ملیکا کرمی و شقایق حسین زاده از استان تهران و ملیکا عامرطاس و شایسته باقری فرد از استان فارس شد.

معصومه نصرتی سرپرست تیم تنیس روی میز استان البرز در خاتمه خاطر نشان داشت: قهرمان رقابتهای کشور این دوره تنیس روی میز استان البرز بود و عنوان قهرمان قهرمانان با ۳ مقام اولی در هر ۳ رده به مینا پور موسوی از استان البرز تعلق گرفت.

یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۰:۲۱
کد خبر : 157244
بازدیدها: 1,113

یک دیدگاه »

  1. حمیدرضا پایکاری شهریور ۸, ۱۳۹۴ در ۱:۳۱ ق٫ظ - Reply

    سلام و خسته نباشید خدمت دانش روزی های عزیز من حمیدرضا پایکاری هستم سازنده وبلاگ بصیرت دینی در هفته گذشته وبلاگم در مسابقات کشوری در اصفهان رتبه اول کشوری رو برای استان البرز کسب کرد

پاسخی بگذارید »