جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قند پهلو پدیده امسال تلویزیون

danesheroz1 تیر ۳۱, ۱۳۹۲ ۰
قند پهلو پدیده امسال تلویزیون

دانش روز: این برنامه با گرد هم آوردن طنزپردازان سراسر کشور در رقابتی چند مرحله‌ای ضمن بهره گیری از عناصر و زیبایی‌های شعر طنز، قصد دارد لبخند را پس از صرف افطار مهمان خانه‌های هموطنان کند.

  به گزارش دانش روز،  جُنگ ادبی طنز “قند پهلو” با شرکت طنزپردازان مطرح کشور و اجرای رضا رفیع، داوری شهرام شکیبا و تهیه کنندگی امیر قمیشی از ابتدای ماه رمضان در حال پخش است.

پیش از این برنامه های مشاعره در شبکه های دو و آموزش پخش شده بود که برنامه مشاعره دکتر آذر معروفترین این برنامه هاست. اما این بار قالب طنز دستمایه مشاعره شده است. برنامه ای که از بخشهای مختلف تشکیل شده و تاکنون توانسته مخاطبان زیادی را با وجود همزمانی با سریالهای مناسبتی پای گیرنده ها بنشاند.

این جُنگ ادبی که در ۲۴ ساخته شده است از بخشهای  “بیت تا بیت”، “طنز چین”، “عکس و مکث” و “مشاعره به مثل” تشکیل شده است.

اجرای این جنگ ادبی طنز را رضا رفیع برعهده دارد و طراحی بخش‌های مختلف برنامه نیز با طرح و مشاوره وی شکل گرفته است. شهرام شکیبا مجری و طنزپرداز خوب کشور نیز داوری بخش مسابقه را برعهده دارد، مدیر برنامه‌ریزی پروژه اعظم کریمی و مدیر تولید آن هاشم علی اکبری است. نویسندگی بخش‌هایی از مسابقه را نیز امید مهدی نژاد عهده‌دار است.

این برنامه با گرد هم آوردن طنزپردازان سراسر کشور در رقابتی چند مرحله‌ای ضمن بهره گیری از عناصر و زیبایی‌های شعر طنز، قصد دارد لبخند را پس از صرف افطار مهمان خانه‌های هموطنان کند.

جنگ ادبی “قند پهلو” در ۲۴ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای ساخته می‌شود و در طول این برنامه‌ها پنج گروه چهارنفره در چهار جلسه با هم رقابت خواهند کرد. در نهایت ۱۰ نفر از شرکت‌ کنندگان به مرحله نیمه نهایی راه خواهند یافت و یک گروه چهار نفره به مرحله نهایی راه پیدا خواهد کرد. بخش نهایی این برنامه در روز عید فطر برگزار خواهد شد.
“قند پهلو” بر اساس طرحی از مهدی قاسمی، مدیر شبکه آموزش شکل گرفته و قمیشی با همکاری و مشاوره رضا رفیع جزئیات آن را طراحی کرده‌اند.

دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۱
کد خبر : 41137
بازدیدها: 1,045

پاسخی بگذارید »