جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قمه‌کشی خونین متهم و برادرش علیه پلیس!

danesheroz بهمن ۴, ۱۳۹۱ ۰

ماموران انتظامی استان البرز در چند عملیات جداگانه، یک قاتل فراری، یک شرور آزارگر و هشت عضو باند سابقه‌دار اراذل و اوباش را دستگیر و روانه زندان کردند

به گزارش جام جم، در جریان دستگیری شرور باسابقه در میدان طالقانی کرج، متهم قصد داشت برای فرار با قمه به مردم حمله کند که سه نفر از ماموران هنگام مقابله با وی زخمی شدند تا این‌که با تیراندازی به سوی شرور قمه‌ به دست او را دستگیر کردند.
سردار گودرزی، فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری قاتل دختر دانشجویی که تحت تعقیب پلیس جنایی این استان بود، خبر داد و در جمع خبرنگاران گفت: بیست و یکم دی امسال یکی از مسوولان بیمارستانی در کرج طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، از مرگ مشکوک دختر جوانی خبر داد. درپی این موضوع، ماموران کلانتری ۱۴ رسالت با حضور در بیمارستان، متوجه شدند ساعاتی پیش این دختر زخمی توسط مرد میانسالی به این مرکز درمانی منتقل شده اما براثر شدت خونریزی فوت کرده است.
فرمانده انتظامی استان البرز افزود: ماموران با گزارش موضوع به بازپرس کشیک ویژه قتل دادسرای جنایی استان البرز، در محوطه بیمارستان به جستجو پرداختند و مردی که دختر جوان را به بیمارستان آورده بود، شناسایی و دستگیر کردند.
مرد میانسال با انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی گفت: دختر جوان دوست‌ پسرش بوده و روز حادثه به خانه آنها آمده که با پسرش درگیر و با ضربه‌های چاقوی او زخمی شده و پسرش نیز گریخته است.
دستگیری قاتل فراری در قزوین
وی گفت: با اطلاعات به دست آمده، جستجوی گسترده برای دستگیری قاتل فراری ادامه یافت تا این‌که چند روز پیش کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی استان البرز عامل جنایت را که در خانه‌ای در شهر قزوین پنهان شده بود، شناسایی و دستگیر کردند. متهم معتاد گفته بود دختر جوان را اغفال کرده و روز حادثه در پی درگیری وی را کشته است.
فرمانده انتظامی استان البرز همچنین با اشاره به دستگیری یک شرور دیگر که کودکان را اغفال می‌کرد، گفت:‌ اوایل دی امسال مردی با حضور در اداره پلیس آگاهی استان البرز علیه مردی به اتهام آزار و اذیت شکایت کرد. شاکی گفت: پسر خردسالش به یک باشگاه ورزشی می‌رفته که یک مرد در آنجا پسرش را اغفال کرده و با انتقال به جنوب شهر وی را مورد آزار و اذیت قرار داده و با تهدید فرزندش، متواری شده است.
وی افزود:‌ با شروع تحقیقات برای دستگیری مرد شرور، ماموران اطلاع یافتند، این متهم دارای سوابق متعددی از قبیل اخاذی،‌ زورگیری، شرارت، عربده‌کشی و ایجاد رعب و وحشت میان شهروندان بوده؛ به طوری که پس از آزادی از زندان، جرایم مجرمانه‌اش را از سر گرفته است.
سرانجام ماموران انتظامی پلیس آگاهی استان البرز با جستجوی گسترده روز هجدهم دی امسال متهم را در میدان طالقانی کرج شناسایی کردند که هنگام دستگیری وی، متهم متوجه حضور ماموران شده و برای فرار، با قمه به سمت مردم حمله کرد.
زخمی شدن سه مامور
گودرزی یادآور شد: در پی حمله متهم به مردم، ماموران با به خطر انداختن جان خود، مانع از این کار شده و سه نفر از آنها نیز زخمی شدند. در ادامه ماموران به سوی متهم شلیک و او را از ناحیه هر دو پا زخمی و دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی استان البرز گفت: سپس سه مامور زخمی و مرد متهم به بیمارستان منتقل شدند. این در حالی بود که برادر متهم در حالی که قمه‌ای همراه داشت، وارد بیمارستان شده و قصد داشت با حمله به ماموران محافظ، مقدمات فرار برادرش را فراهم کند که با هوشیاری ماموران وی نیز دستگیر شد.
وی افزود: متهم زخمی در بازجویی علاوه بر زورگیری، شرارت و ایجاد رعب و وحشت برای مردم اعتراف کرد که پسر شاکی را هم اغفال و در دام شیطانی‌اش گرفتار کرده است. در حالی که تحقیقات برای افشای دیگر جرایم متهم ادامه داشت، گزارشی از سوی پلیس میانه در اختیار پلیس قرار گرفت که این متهم در شهر میانه هم یک نوجوان را در دام شیطانی‌اش گرفتار کرده است. در ادامه متهم این اتهام را هم پذیرفت.
بنابراین تصویر متهم با دستور قضایی بدون پوشش چهره به چاپ می رسد تا چنانچه مردم از وی شکایت دارند به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند. علاوه بر دستگیری این متهم، ماموران انتظامی استان البرز موفق به دستگیری هشت نفر از اراذل و اوباش سابقه دار هم در منطقه فردیس شدند.
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۲
کد خبر : 4936
بازدیدها: 444

پاسخی بگذارید »