چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قلم عاجز از نوشتن معضل مدرسه “قلم” در کرج!

danesheroz1 آذر ۷, ۱۳۹۲ ۰
قلم عاجز از نوشتن معضل مدرسه “قلم” در کرج!

دانش روز: پس از انتشار خبر “مدرسه دردسر ساز” توسط «کمال مهر» ، اکنون بعد از گذشت دوماه همچنان، معضلات این مدرسه باقی است

به گزارش دانش روز، به نقل از کمال مهر  پس از انتشار خبر مدرسه دردسر ساز در کرج  واقع در شاهین ویلا – خیا بان قلم – خیابان ششم، اکنون  بعد از گذشت دوماه همچنان، معضلات این مدرسه باقی است و نه تنها هیچ تغییری در شکل ظاهری خود ندیده بلکه مشکلات برای ساکنین( محل  امنی برای فروشندگان و مصرف کنندگان مواد مخدر است، نیمه کار ماندن ساخت و ساز و بلاتکلیفی دانش اموزان ) ادامه دارد.

داستان به همینجا ختم نمی شود پایگاه اطلاع رسانی “دانش روز” پس از انتشار این خبر موضوع را از طریق مسئولین پیگیری و در خبری با عنوان “بررسی وضعیت مدرسه نیمه کاره شاهین ویلای کرج“خواستار رفع مشکلات شد و مسئولین  هم با وعده وعید سعی در برطرف کردن مشکلات داشتنداما بعد از مدت کوتاهی همه ی وعده ها به دست فراموشی سپرده شد!

طی تماس تلفنی ساکنین محله با«کمال مهر» اطلاع دادند که با پیگیری های مکرر خود از طریق شماره ۱۳۷ مشکل شمشادها را برطرف کردند ، اما همچنان با ادامه رشد این شمشادها ،چشم انتظار وعده مسئولین نیز هستند.

ساکنین این محل سوالات متعددی مطرح کردند و در اینجا مجال طرح این سوالات نیست و در صورت طرح مطمئناً هیچ ترتیب اثری داده نخواهد شد!

فقط به این نکته متذکر شدند که واقعاً اگر مسئولین از انجام وظایفشان عاجزاند ما خود وارد عمل شویم و مشکلات را حل کنیم.

h ';[ gfd kl[ lk k

پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۳
کد خبر : 76591
بازدیدها: 360

پاسخی بگذارید »