جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

پس از دیدار استقلال مقابل الریان؛

قلعه نوعی: ورزشگاه آزادی سرمایه ملی است / برای وضع چمن آزادی متاسفم

danesheroz اردیبهشت ۴, ۱۳۹۲ ۰
قلعه نوعی: ورزشگاه آزادی سرمایه ملی است / برای وضع چمن آزادی متاسفم

سرمربی استقلال گفت : با این شرایط نمی توان در آزادی فوتبال با کیفیتی ارائه داد . امیدوارم هر چه زودتر این چمن ترمیم شده و شرایط گذشته اش را نداشته باشد

دیدار تیم های استقلال و الریان با برتری استقلال خاتمه یافت، صحبت های بازیکنان استقلال را در مورد بازی و شرایط آن می خوانید.

امیر قلعه نوعی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل الریان قطر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی خوبی بود و توانستیم با اقتدار الریان را شکست دهیم، این استقلال مرا یاد استقلال سال ۸۴ انداخت.

وی ادامه داد: هواداران پیش از این اعتراضات زیادی به بیک زاده داشتند و اجازه نمی دادند وی ارزش های خود را نشان دهد ولی امشب بیک زاده خیلی موثر واقع شد و توانست ارزش های خود را به اثبات برساند.

وی در مورد حضورش در استقلال برای فصل آینده گفت: هنوز حضورم در این تیم برای فصل آینده مشخص نیست و صحبتی در این باره ندارم.

وی در مورد هواداران نیز گفت: فعلا صحبتی از هواداران نمیکنم و پایان فصل نظرم را در مورد آنها بیان خواهم کرد.

قلعه نوعی در مورد فشردگی بازی ها خاطرنشان کرد: اگر با گهر، سپاهان  و الهلال فشرده بازی نمی کردیم نتایج بهتری بدست می آمد البته این مسئله ربطی به سازمان لیگ ندارد و تاج هم مقصر نیست.

وی در مورد چمن ورزشگاه آزادی گفت: متاسفانه می خواهیم همه جا را یکدست از بین ببریم! چمن ورزشگاه آزادی که آبروی ایران است از بین رفته است و متاسفانه چمن این ورزشگاه را که سرمایه ملی است نیز مثل همه جای ایران نابود کردیم!

وی در مورد بازگشت مجیدی به ترکیب اصلی استقلال گفت: مجیدی را به احترام هواداران و قداست استقلال آوردیم. با وی صحبت کردم و به او گفتم که استقلال ارث پدری من نیست و پورحیدری پر افتخار ترین مربی آن است ولی متاسفانه به وی بها داده نمی شود.

وی ادامه داد: مجیدی هر وقت آماده باشد بازی می کند ولی وقتی از آمادگی برخوردار نباشد کنار می رود، حاتمی افت کرده است و مجیدی در بازی های اخیر در ترکیب اصلی قرار گرفته است.

قلعه نوعی افزود: وقتی تیمی در دفاع و حمله موفق باشد پیروز خواهد شد، زمانی یک مربی ناراحت است که ساختار دفاع و حمله‌اش اشکال داشته باشد.

وی گفت: اگر باخته بودیم یا مساوی می کردیم سالن نشست خبری پر بود ولی اکنون وفادارانم در سالن حضور دارند.

وی در مورد برنامه اش در آینده گفت: فردا و پس فردا تمرین ریکاوری داریم و بعد از یک تمرین قدرتی و سپس تا شنبه تعطیل می‌کنیم، برای برد مقابل العین به امارات می رویم، باید لیگ قهرمانان را با موفقیت پشت سر بگذاریم، سر نخواستن من دعواست و معلوم نیست با استقلال بمانم. بنابراین فقط به مسابقات پیش رو می اندیشم و نه به چیز دیگری!

نکونام: وضعیت چمن آزادی غیر قابل تحمل است

ورزشگاه آزادی سرمایه ملی ما است و متاسفانه چمن آن از بین رفته و با این شرایط نمی توان در آن فوتبال با کیفیتی ارائه داد و امیدوارم هر چه زودتر این چمن ترمیم شده و شرایط گذشته اش را پیدا کند.

وی در مورد بازی مقابل الریان افزود: بازی خوبی بود و کنترل بازی را در دست ئاشتیم.

وی در مورد حذف سپاهان از لیگ قهرمانان آسیا گفت: متاسفم که چنین اتفاقی افتاده است، امیدوارم استقلال به عنوان نماینده ایران در این رقابت ها نتایج خوبی بگیرد و افتخارآفرینی کند.

عمران زاده: چمن آزادی را از بین برده اند!

بازیکن تیم فوتبال استقلال در مورد بازی با الریان گفت: ما یک ورزشگاه خوب دارین که متاسفانه اکنون چمن آن از بین رفته است و باید هر چه زودتر ترمیم شود.

وی افزود: چندین جای زمین چمن آزادی کنده شده بود که علت آن را نمی دانم، بازی کردن در این چمن مشکل است و بطور حتم تیم ملی نیز در این چمن به مشکل بر می خورد. اکنون به جای هزینه کردن برای بازسازی سکو ها باید برای این چمن هزینه کنند!

وی در مورد بازی نیز گفت: خدا را شکر بازی خوبی بود و توانستیم ۳ امتیاز بازی را گرفته و دل هواداران را شاد کنیم.

اشجاری: اگر شرایط زمین بهتر بود بیشتر گل می زدیم

حسن اشجاری در مورد بازی مقابل الریان گفت: شرایط زمین چمن آزادی مناسب نبود و بطور حتم اگر زمین بهتر بود بیشتر گل می زدیم.

فکر نمی کردم زمین آزادی به این وضع افتاده باشد، بایداین سرمایه ملی را حفظ کنیم.

بیک زاده: با این گل فشار را از روی خود برداشتم

هاشم بیک زاده گفت: بازی خوبی مقابل الریان داشتیم و توانستیم با این برد صعود خود را قطعی کنیم.

وی در مورد گلی که به الریان زد گفت: با این گل فشار را از روی خود برداشتم و شاید بتوان گفت این گل آشتی با هواداران بود.

وی در مورد زمین چمن آزادی گفت: گویا قسمت هایی از زمین سوخته بود و معتقدم آزادی سرمایه ملی ما است و باید در حفظ این ورزشگاه کوشا باشیم.

حاتمی: وضعیت چمن زمین آزادی اسفناک است!

بازیکن استقلال گفت: بازی با الریان خوب بود و خوشحالم که ۳ امتیاز بازی را گرفتیم،

وی افزود: وضعیت زمین چمن آزادی اسفناک است و باید هر چه زودتر برای ترمیم این سرمایه ملی اقدام شود.

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۵:۱۸
کد خبر : 12745
بازدیدها: 221

پاسخی بگذارید »