یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

“قلب یخی” آمد

danesheroz2 خرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
“قلب یخی”  آمد

مدیر شبکه نمایش خانگی از تذکر به کمال طباطبایی تهیه‌کننده مجموعه “قلب یخی” خبر داد.

به گزارش گروه هنر و سینمای دانش روز، محمدرضا فرجی مدیر شیکه نمایش خانگی سازمان سینمایی درباره تاخیر در توزیع فصل دوم “قلب یخی” گفت: این مجموعه برای پخش و ادامه کار مشکل مجوز ندارد و مدتها پیش پروانه نمایش گرفته است ولی متاسفانه دست‌اندرکاران تولید “قلب یخی” خودشان در توزیع آن تعلل می‌کنند.

IMG09060146

وی افزود: متاسفانه مجموعه “قلب یخی” به دلیل جابجایی کارگردان هم با توقف‌هایی روبه‌رو شد ولی تهیه‌کننده کار نیز با حوصله است تا جایی که می‌دانم مجموعه آماده می‌شود اما مشخص نیست چرا پخش آن با تاخیر روبه‌رو می‌شود.

فرجی ادامه داد: این تهیه‌کننده اگر بخواهد در مجموعه های بعدی نمایش خانگی همکاری کند، قطعا با وی برخورد خواهد شد. البته من طباطبایی را خواستم و به دلیل این توقف‌ها به وی تذکر دادم. امیدوارم دیگر این مشکلات و توقف‌ها در توزیع پیش نیاید.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده‌ است: پایان یک شب پر ماجرا، آتیلا (رئیس یک باند) از بالای یکی از ساختمان‌های تهران به پایین پرتاب شده و به قتل می‌رسد. شاهرخ (باستان‌شناس معروف) به جرم قتل آتیلا دستگیر شده و با حامد هم‌سلول می‌شود که به خاطر قتل همسر باردارش به اعدام محکوم شده است. سایه دختر شاهرخ به مهران می‌پیوندد تا نام پدرش را از این اتهام پاک کند. در این بین روشن می‌شود که حمل غیرقانونی و فروش یک محموله از عتیقه‌های ارزشمند موضوع اصلی داستان است.

در “قلب یخی” به کارگردانی سامان مقدم، بازیگرانی چون هدیه تهرانی، مهران مدیری، رضا عطاران، رضا کیانیان، حسین یاری، طناز طباطبایی و… ایفای نقش می‌کنند.

منبع: مهر

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۸
کد خبر : 19419
بازدیدها: 257

پاسخی بگذارید »