پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قطر یک شبکه تروریستی را برای ناآرامی در انتخابات ایران تجهیز کرد

28 danesheroz خرداد ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
قطر یک شبکه تروریستی را برای ناآرامی در انتخابات ایران تجهیز کرد

دانش روز : یک پایگاه خبری فرانسوی نوشت: قطر یک شبکه تروریستی را برای ایجاد ناآرامی در جریان انتخابات ریاست جمهوری در ایران تجهیز کرده است

به گزارش دانش رو ز، پایگاه خبری فرانسوی اگالیته و رکنسیلیاسیون ( برابری و آشتی) نوشت: قطر در راستای تجهیز یک شبکه تروریستی برای ایجاد ناآرامی ها در جریان انتخابات ریاست جمهوری در داخل ایران تلاش کرده است.

این پایگاه اشاره کرد که ایران موفق شده است که یک شبکه جاسوسی مورد حمایت قطر و عربستان سعودی را متلاشی کند.

اگالیته و رکنسیلیاسیون نوشت: اعضای این شبکه مامور بوده اند که علما و سیاستمداران ایرانی را به قتل برسانند و همچنین برای ناآرامی در جریان انتخابات ریاست جمهوری حملات متعدد انجام دهند.

این پایگاه در این باره به اظهارات اخیر رئیس سازمان اطلاعات ایران اشاره کرد که گفته بود سازمان اطلاعات یکی از کشورهای عربی با رئیس این شبکه از چند سال پیش برای زیان وارد کردن به منافع ایران قرارداد بسته بود و عجیب نیست این کشور که کشورهای غربی و رژیم صهیونیستی از آن حمایت می کند چنین اقداماتی علیه ایران انجام دهد.

اگالیته و رکنسیلیاسیون نوشت: قطر نقش بزرگی در ویرانی منطقه از چند سال پیش ایفا می کند و نظام ایران توطئه های آمریکا، انگلیس و همچنین قطر را در صدر توجهات خود قرار می دهد.

روابط عمومی وزارت اطلاعات اخیرا با صدور اطلاعیه‌ای از شناسایی و بازداشت اعضای یک شبکه تروریستی مأمور به اقدامات خرابکارانه در روز انتخابات ۲۴ خرداد خبر داد که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های منطقه داشت.

این بیانیه تاکید دارد که سر شبکه این گروه از چند سال پیش به استخدام سازمان جاسوسی یکی از کشورهای عربی منطقه درآمده بود.

 

منبع : خبرگزاری فارس

جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۵
کد خبر : 24433
بازدیدها: 227

پاسخی بگذارید »