پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قطار سرمایی! + تصاویر

danesheroz1 مرداد ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
قطار سرمایی! + تصاویر

دانش روز: لباس های بافتنی یکی از موارد مورد نیاز برای زمانی است که احساس سرما می کنید زیرا این لباس ها ضخیم بوده و می توانند شما را گرم کنند. لباس های بافتنی همچنین گاهی یادگاری هایی هستند که از مادربزرگ ها به جا مانده است

به گزارش دانش روز، به غیر از انسان ها لباس های کاموایی می توانند موجودات دیگر یا حتی برخی اشیا را نیز پوشانده و آن ها را زیبا کنند. بافتن لباس های کاموایی یکی از هنرهایی است که حرفه ای شدن در آن نیازمند سال ها کار و تمرین است.

“اولک” یک هنرمند لهستانی است که علاقه خاصی به بافتنی ها و کار با کاموا دارد. او تا به حال تابلوها و وسایل عجیب و متفاوتی را با استفاده از کاموا ساخته است اما این بار یک لباس بزرگ برای قطار بافته است تا هنر خود رابه گونه ای دیگر نشان دهد.

این هنرمند با کمک ۴ نفر دیگر از همکارانش در طول دو روز توانست یک لباس رنگارنگ کاموایی را برای قطاری در شهر لودز لهستان ببافد. او این کار را برای نمایشگاه هنرهای خیابانی که در این شهر برگزار می شود انجام داده است.

این قطار دارای یک لوکومتیو و ۳ واگن است که همه آن ها با تلاش ۲۴ ساعته این هنرمند به همراه همکارانش دوروزه به پایان رسیده است. هنوز سرنوشت این قطار مشخص نیست و احتمالا به عنوان یک جاذبه گردشگری در این شهر باقی بماند.

منبع:باشگاه خبرنگاران
جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۱
کد خبر : 50836
بازدیدها: 247

پاسخی بگذارید »