جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قرعه‌ کشی جوایز حساب‌ های پس‌انداز بانک ملی

danesheroz1 تیر ۵, ۱۳۹۲ ۰
قرعه‌ کشی جوایز حساب‌ های پس‌انداز بانک ملی

دانش روز: با حضور اعضای هیأت نظارت بر قرعه‌ کشی، سی و چهارمین قرعه‌کشی جوایز حساب‌ های قرض‌ الحسنه پس‌انداز این بانک برگزار شد

به گزارش دانش روز، با حضور اعضای هیأت نظارت بر قرعه‌کشی متشکل از نمایندگان دادستانی کل کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک مرکزی و اعضای هیأت مدیره بانک ملی ایران، سی و چهارمین قرعه‌کشی جوایز حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز این بانک برگزار شد.

 در این مراسم جمال دامغانیان عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران با تقدیر از اعتماد سپرده‌گذاران به این بانک ابراز داشت: با توجه به اهمیت سنت الهی قرض‌الحسنه، این توفیق و افتخاری برای بانک ملی ایران است که در ماه پر برکت شعبان، این قرعه‌کشی را برای ولی نعمتان خود – مشتریان – برگزار می‌کند.

وی با عنوان اینکه بانک ملی ایران افتخار خدمتگزاری مردم عزیز کشور را دارد، گفت: بانک ملی ایران در سال ۹۱ با افتخار موفق شد کارنامه مالی مطلوبی ارائه کند. در این سال ترکیب منابع و مصارف اصلاح گردید و قدم‌های بزرگی در جهت بانکداری اسلامی و تجهیز و تخصیص منابع برداشته شد.

دامغانیان، بانک ملی ایران را پیشتاز بانکداری ایران عنوان کرد و بیان داشت: سال‌های متمادی است که بانک ملی ایران به ایفای خدمت به نظام اسلامی و مشتریان عزیز مشغول است و موفق شده اعتماد مردم را با ارائه خدمات عام المنفعه پاسخگو باشد.

وی با اشاره به نگاه ملی بانک ملی ایران در ارائه خدمات تصریح کرد: مشارکت در طرح‌های عظیم کشور که بخش خصوصی رغبتی به حضور در آن ندارد، با هدف اشتغال‌زایی و افزایش تولید ملی جزو افتخارات بانک ملی ایران است. از سویی ارائه خدمات مطلوب به تمامی اقشار جامعه نظیر تسهیلات خرد توسط این بانک، موید همین نگاه ملی است.

عضو هیأت مدیره بانک ملی ایران رشد بالغ بر ۳۳ درصدی منابع این بانک در سال گذشته را نشانگر اعتماد مردم دانست و گفت: در سال ۹۱ توفیقاتی نظیر اصلاح ساختار مالی، پرداخت بدهی به بانک مرکزی و پرداخت تسهیلات به طرح‌های نیمه تمام حاصل شده است.

به گفته وی مشارکت در امور فرهنگی و اجتماعی نظیر ساخت مسجد و مدرسه، آزادی زندانیان جرایم غیرعمد، کمک به ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بیماری‌های صعب العلاج از جمله افتخارات بانک ملی ایران در سال ۹۱ بوده است.

دامغانیان در ادامه با اشاره به اهمیت قرض‌الحسنه در دین مبین اسلام و آیات متعدد قرآن کریم در این خصوص ابراز داشت: در آیات متعدد قرآن، از قرض‌الحسنه با صفت «حسن» یاد شده و در اسلام نیز قرض‌الحسنه همتراز با انفاق و صدقه مطرح شده است.

وی با عنوان اینکه قرض‌الحسنه زشتی‌های جامعه را از بین می‌برد و موجب برقراری تعادل در جامعه می‌شود، گفت: قرض‌الحسنه به صدقه برتری دارد چون هم برگشت‌پذیر است و هم ثوابی ۱۰ برابر صدقه دارد.

مراسم قرعه‌کشی سی و چهارمین مرحله از حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران با حضور هیأت نظارت اعضای هیأت مدیره و جمعی از مسئولان بانک ملی ایران برگزار شد. هیأت نظارت بر قرعه‌کشی مذکور را نمایندگان دادستانی کل کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی تشکیل می‌دادند.

گفتنی است پاداش ویژه سی و چهارمین مرحله قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران، ۱۵۸۵ جایزه ۲۵۰ میلیون ریالی است.

۱۵۸۵ کمک هزینه تهیه جهیزیه هر یک به ارزش ۷۵ میلیون ریال، ۱۵۸۵ کمک هزینه سفر زیارتی (عتبات عالیات) هریک به ارزش ۳۰ میلیون ریال، ۱۵۸۵ کارت خرید صنایع دستی و فرش دستباف هریک به ارزش ۱۰ میلیون ریال و میلیاردها ریال جایزه نقدی، از دیگر جوایز این مرحله از قرعه‌‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک ملی ایران می‌باشد.

اسامی مشتریان خوش‌شانس این مرحله از قرعه‌کشی بزودی از طریق سایت بانک به نشانی www.bmi.ir به اطلاع عموم مردم خواهد رسید.

 

 

منبع:صبا ایران

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۱
کد خبر : 31960
بازدیدها: 369

پاسخی بگذارید »