چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

ضرغامی:

قدرت هسته ای واقعی ملت ایران شهدا،خانواده های آنان و مردم فردو است

atena92 اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
قدرت هسته ای واقعی ملت ایران شهدا،خانواده های آنان و مردم فردو است

رئیس رسانه ملی گفت: اگر روستای فردو نامی آشنا برای جهانیان شده است، بیش از این که مربوط به پیشرفت علمی آن باشد از صدقه سری شهیدان و خانواده معظم شهدای آن است

به نقل از شبکه خبر؛   رئیس رسانه ملی  در بیست و ششمین مراسم  بزرگداشت ۱۱۴ شهید روستای فردوی قم  که جمعی از فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس و خانواده های معظم شاهد حضور داشتند، عظمت نظام اسلامی را مرهون شهدا دانست و گفت: قدرت هسته ای واقعی ملت ایران همین شهدا،خانواده های معظم شاهد و همین مردم روستای فردو هستند.

مهندس  ضرغامی افزود:  اگر روستای فردو نامی آشنا برای جهانیان شده بیش از این که مربوط به پیشرفت علمی آن باشد از صدقه سری شهیدان و خانواده معظم شهدا آن است.

ضرغامی با اشاره به نزدیکی  انتخابات مهم و سرنوشت ساز ریاست جمهوری، از برنامه ریزی گسترده برای بهره مندی نامزدها از امکانات رسانه ملی خبر داد و گفت: برای هر یک از نامزدها  امکان و فرصت برابر در نظر گرفته شده است که به صورت برنامه های زنده و تولیدی بتوانند برنامه ها و اهداف خود را به اطلاع مردم برسانند.

وی تبلیغات منفی شبکه های بیگانه را علیه نظام اسلامی سنگین  و فراگیر دانست و گفت: استکبار جهانی که  آزادی و دموکراسی و آزادی بیان دارد، نتوانست پخش برنامه های جمهوری اسلامی را در آن سوی مرزها تحمل کنند و به دستور مستقیم اوباما رئیس جمهوری آمریکا ۱۷ شبکه ماهواره ی کشورمان از خدمات پخش ماهواره ای محروم شد.

رئیس رسانه ملی افزود: حتی عصبانیت آنها به طوری بود که پخش شبکه آی فیلم را که به پخش فیلم سینمایی اختصاص داشت قطع کردند.

در این مراسم از تندیس فردو نماد صلح و مقاومت رونمایی شد.

روستای فردو  در ۵۰ کیلومتری قم،  در میان روستاهای  کشور به علت تقدیم بیشترین شهید به نظام مقدس  جمهوری اسلامی ایران شهرت دارد.

جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۱
کد خبر : 14373
بازدیدها: 117

پاسخی بگذارید »