یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی بین الملل

قتل مریام کری آخرین قتل کشور مهد آزادی نخواهد بود/آدم کشی در آمریکا به صورت یک رفتار معمولی درآمده است

danesheroz مهر ۱۴, ۱۳۹۲ ۰
قتل مریام کری آخرین قتل کشور مهد آزادی نخواهد بود/آدم کشی در آمریکا به صورت یک رفتار معمولی درآمده است

دانش روز : بعد از قتل عام در ارتش آمریکا ، نوبت به شلیک ده ها تیر به خانم جوان سیاه پوست آمریکایی رسید که به دلایل نا معلوم با خودروی خود وارد حصار امنیتی کاخ سفید شده بود

محمد حسین گودینی کارشناس مسائل سیاسی و بین الملل در گفتگو با خبرنگار سیاسی “تیتریک” با بیان این مطلب اظهار داشت:فارغ از اینکه علت ورود خانم میریام کری Miriam Carey زن سیاهپوست ۳۴ ساله به حریم کاخ سفید چه بوده است ، آدم کشی در آمریکا به صورت یک رفتار معمولی درآمده است ؛ مگر هیچ راهی برای کنترل و دستگیری خانم کری وجود نداشت که آماج گلوله قرار گرفت .

وی افزود:بارها دیده شده در آمریکا و کشورهای غربی برای فرار یک حیوان وحشی اقداماتی برای جلوگیری از آسیب رساندن به آن حیوان طراحی می کنند ، اما در کشور مهد آزادی به صرف فرار یک خودرو که در محاصره کامل نیروهای امنیتی پلیس قرار داشت بی مهابا به آن زن تیراندازی و در پیش فرزند یک ساله کشته می شود.

این استاد دانشگاه تصریح کرد:نظام لیبرال دمکراسی آمریکا کاملا پوسیده و از درون له شده ، انسان ها دارای ارزش و کرامت نیستند ، قتل ، تجاوز ، آدم ربابی ، در این کشور رایج شده است ، اما مقامات سیاسی این کشور به جای درمان هزاردرد بی درمان دائما به فکر حمله و تجاوز به سایر کشورها هستند .

وی در پاسخ به سوال ما در خصوص اینکه آیا راهی برای بیرون رفتن از این منجلاب برای آمریکا متصور است عنوان کرد:به نظر می رسد سقوط تمدن و فرهنگ لیبرال دمکراسی آمریکا شروع شده است و  شاید چند صباحی با زور اسلحه و سر نیزه این فروپاشی به عقب بیفتد و قطعا سرنوشت نظام مادی و غیر انسانی آمریکا چیزی جزء سقوط نخواهد بود.

این کارشناس مسائل سیاسی بین الملل در پایان خطاب به  گروه ها و سازمان حقوق بشری و طرفداری زنان خاطرنشان کرد : چرا هیچگونه اعتراض به این قتل وحشیانه نمی کنند مگر به حقوق زن در این کشور اجحاف نشده است مگر مادری به جرم سیاه بودنش در کنار فرزندش کشته نشده است .

گفتنی است،پنجشنبه گذشته میریام کری زن ۳۴ ساله سیاهپوست پس از آنکه با دو خودرو پلیس برخورد کرد تحت تعقیب و گریز پلیس قرار گرفت و پس از آنکه اتومبیل وی به حریم فلزی کپیتال هیل برخورد کرد و متوقف شد پلیس به او شلیک کرد.

راستی تا کی صدای انسانها در کشور مهد آزادی شنیده نخواهد شد. اگر این حادثه در کشور دیگر رخ می داد امپراتوری رسانه ای و دجال غرب با آن کشور چه می کرد؟

 

 

منبع :تیتریک

یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۰
کد خبر : 65214
بازدیدها: 203

پاسخی بگذارید »