یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قتل دختر مورد علاقه با ۴۶ ضربه چاقو!

danesheroz دی ۲۶, ۱۳۹۱ ۰

پسر جوان که دختر مورد علاقه اش را با ۴۶ ضربه چاقو به قتل رسانده بود، در جلسه دادگاه به تشریح جنایت خود پرداخت.

به گزارش مهر، ۲۳ اسفند سال گذشته مأموران کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس در جریان انتقال دختر ۱۹ ساله ای به بیمارستان قرار گرفتند که مورد اصابت ضربات متعدد چاقو قرار گرفته است.
با وجود انجام اقدامات درمانی، به علت شدت جراحت های وارد شده به ناحیه گردن، دختر ۱۹ ساله به نام معصومه فوت کرد.
در تحقیقات اولیه مشخص شد که این دختر جوان از سوی جوانی به نام پویا ۲۵ ساله مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته است. بلافاصله محل سکونت پویا در منطقه خاک سفید مورد شناسایی قرار گرفته، اما با حضور کارآگاهان در محل و انجام تحقیقات محلی مشخص شد که متهم پس از ارتکاب جنایت و به همراه تمامی اعضای خانواده خود از این محل متواری شده است.
همزمان با انجام تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم، با انتقال جسد مقتول به پزشکی اعلام شد که با وجود اصابت ۴۶ ضربه چاقو به قسمت های مختلف بدن مقتول، از این تعداد ضربه تنها یک ضربه وارد شده به ناحیه گردن و همچنین دو ضربه وارد شده به قلب باعث مرگ مقتول شده اند. با متواری شدن متهم از محل سکونت خود، کارآگاهان اداره دهم در ادامه تحقیقات خود متوجه شدند که متهم از تهران متواری شده و در شهرهای غرب کشور مخفی شده است. سرانجام با انجام تحقیقات دامنه دار پلیسی، آخرین مخفیگاه متهم در غرب کشور مورد شناسایی قرار گرفت و متهم ۲۷ مرداد دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال داده شد.
متهم در تحقیقات اولیه با اعتراف صریح به قتل، در خصوص انگیزه خود در ارتکاب این جنایت تنها به نوشتن سه کلمه اکتفا کرد. وی در پاسخ این سؤال به کارآگاهان گفت: وابستگی شدید عاطفی!.
پرونده در دادگاه
با تکمیل تحقیقات از متهم، پرونده با صدور قرار مجرمیت و کیفرخواست به اتهام قتل عمدی، به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.صبح امروز جلسه محاکمه در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران و به ریاست قاضی عزیزمحمدی برگزار شد. در ابتدای جلسه اصغری روشن نماینده دادستان با تشریح کیفرخواست برای متهم تقاضای مجازات قانونی کرد. سپس اولیای دم در جایگاه حاضر شده و برای قاتل دخترشان تقاضای قصاص کردند.
رئیس دادگاه با تفهیم اتهام به پویا از او خواست به دفاع از خود بپردازد که متهم در دفاع از خود گفت: اتهام قتل عمدی را قبول دارم. دو سال قبل از جنایت یکی از دوستانم شماره معصومه را به من داد و رابطه ما به صورت تلفنی بود. او گفته بود هپاتیت دارد و من به خاطر بیماری به رابطه به او ادامه دادم. وقتی به خودم آمدم عاشقش شده بودم.
وی ادامه داد: زمان جنایت در یک کارگاه در همدان کار می کردم. روز حادثه با من تماس گرفت و خواست به تهران بیایم. من هم به تهران بازگشته و به محل کارش رفتم. وقتی وارد محل کار او شدم متوجه شدم در آنجا یک مرد هم کار می کند. به همین خاطر به او اعتراض کرده و با هم درگیر شدیم در یک لحظه کاردی از آنجا برداشته و با آن معصومه را کشتم.
در ادامه وکیل متهم به دفاع از موکلش پرداخت. پویا هم در آخرین دفاعش گفت: من اتهام قتل را قبول دارم و هر مجازاتی در نظر بگیرید قبول می کنم.
پس از آخرین دفاعیات متهم، قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۹
کد خبر : 4202
بازدیدها: 265

پاسخی بگذارید »