دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قالیباف:‌ از روی شهروندان تهرانی خجالت می‌کشم

danesheroz2 تیر ۲۹, ۱۳۹۲ ۰
قالیباف:‌ از روی شهروندان تهرانی خجالت می‌کشم

دانش روز:شهردار تهران با تاکید بر اینکه در حال حاضر ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی به حدی نرسیده تا در شان مردم باشد، گفت: مردم با فشار و تراکم سوار اتوبوس و مترو می‌شوند و من بابت این موضوع از روی شهروندان خجالت می‌کشم

به گزارش دانش روز، مراسم افتتاحیه خط ۸ بی آر تی که با حضور قالیباف و تنی از چند از مسئولان برگزار شد؛ شهردار تهران گفت: در ابتدای خدمتم اتوبوسرانی وضعیت مطلوبی نداشت اما در حال حاضر ناوگان اتوبوسرانی در ابعاد مختلف خدمات قابل قبولی را به شهروندان تهران ارائه می دهد .

وی با اشاره به اینکه اولین خط بی آر تی در پایتخت ۴۸ ساعته راه اندازی شد افزود: شخصاً در اجرای این عملیات ۴۸ ساعته در شرایط سخت حضور داشتم چرا که در صورت اجرا نشدن پروژه راه اندازی خط بی آر تی حسودان مانع از اجرای پروژه می شدند.

وی با تاکید بر این که در حال حاضر ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی به حدی نرسیده تا در شان مردم باشد افزود: مردم با فشار و تراکم سوار اتوبوس و مترو می شوند و من بابت این موضوع از روی شهروندان خجالت می کشم.

وی با اشاره به اینکه طی دو سال گذشته حتی یک اتوبوس از سوی دولت به شهرداری تهران واگذار نشده است، یادآور شد: با این که اتوبوسی از سوی دولت دریافت نکرده‌ایم باید دغدغه مردم را در خصوص جا به جایی با ناوگان حمل و نقل عمومی حل کنیم.

شهردار تهران اضافه کرد: از امروز روزانه ۱۲۰ هزار ظرفیت به حمل و نقل ناوگان اتوبوسرانی افزوده شد و امیدواریم تا آغاز سال تحصیلی جدید و با ورود اتوبوس های دو کابین بیش از ۶۰۰ هزار ظرفیت را نیز به ناوگان حمل و نقل عمومی پایتخت اضافه کنیم که اولویت با نوسازی و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی در جنوب پایتخت است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۰
کد خبر : 40067
بازدیدها: 212

پاسخی بگذارید »