سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قاضی‌پور: اجازه نمی‌دهیم یک شبه قیمت بنزین ۲۵۰۰ تومان شود/ ابوترابی‌فرد: موضع مجلس در هدفمندی روشن است

danesheroz بهمن ۳, ۱۳۹۱ ۰

نماینده مردم ارومیه در مجلس می گوید اجازه نخواهیم داد قیمت بنزین یک شبه ۲۵۰۰ تومان شود

نادر قاضی پور در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس در جریان بررسی گزارش کمیسیون مشترک در مورد طرح یک فوریتی انتزاع وظایف و اختیارات بخش کشاورزی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و الحاق آن به وزارت جهاد کشاورزی در تذکر آیین نامه ای خود گفت: در فاز اول هدفمندی یارانه ها مجلس با پافشاری بزرگان مجلس تصمیم گرفت که این قانون پلکانی اجرا شود، اما یک شبه انجام شد.
نماینده مردم ارومیه در مجلس با بیان این که در اجرای فاز دوم این قانون هم ما مخالف صد در صد هستیم، گفت: شما هم اگر در این جلسات بروید و قول بدهید، یقینا ما در مجلس با آن مخالفت می کنیم. هر تصمیمی هست باید به مجلس بیاید و اجرا هم پلکانی باشد همچنین رعایت اقشار ضعیف بشود.
وی ادامه داد: ما اجازه نخواهیم داد قیمت بنزین یک شبه ۲۵۰۰ شود اجازه دهید طبق قانونی که تصویب کردیم قیمت حامل های انرژی تا پایان سال افزایشی نداشته باشد برای سال بعد هم در صحن علنی مجلس با درایت و کارشناسی تصمیم گیری شود تا افزایش قیمت پلکانی و مرحله به مرحله باشد.
قاضی پور گفت: خواهشم از روسای کمیسیون ها این است که در کمیسیون های تخصصی نظرات اعضا را بگیرند تا اعتراضی نشود.
حجت الاسلام ابوترابی فرد در پاسخ به قاضی پور اعلام کرد حتما باید در همین چارچوب عمل شود و قطعا باید نمایندگان در کمیسیون های تخصصی نظرشان را بدهند و آن چه به تایید و تصویب می‌رسد نظر همه نمایندگان است موضع مجلس هم در قبال اجرای فاز دوم هدفمندی روشن است.

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۱ - ۰۷:۳۵
کد خبر : 4795
بازدیدها: 275

پاسخی بگذارید »