چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

“قادری” مدیرعامل جدید شرکت خدمات هوایی پیام کرج شد

28 danesheroz اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
“قادری” مدیرعامل جدید شرکت خدمات هوایی پیام کرج شد

طی حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کاپیتان محمد نوروزی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام کرج تودیع و کاپیتان محمد قادری در این سمت معرفی شد.

به گزارش دانش روز ، طی آیینی که ظهر یکشنبه با حضور محمد کرم پور معاون فناوری و امور بین الملل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدحسن کرباسیان مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، مدیران کل استاندارد و پست استان البرز، مصطفی آجرلو معاون فرماندار کرج و تنی چند از مسئولان شهری در محل هتل این فرودگاه برگزار شد کاپیتان سید محمد قادری به عنوان مدیرعامل جدید این مجموعه اقتصادی ویژه معرفی شد.
محمد کرم پور در این آیین امتیازات متعدد پیام از جمله نزدیکی به پایتخت، بازار بزرگ، منطقه علمی، منطقه شهری و در عین حال دور از شهر را از مهمترین ویژِگی آن برشمرد و اظهار داشت: گذشتگان به نیکی این منطقه را به عنوان قطب اقتصادی پیش بینی کردند و ما نیز آن را تکمیل خواهیم کرد.
پیام منطقه ای فرا استراتژیک است
وی گفت: این منطقه فراتر از استراتژیک و ژئو استراتژیک است و از ظرفیت فراوانی برخوردار است که باید به درستی از آن استفاده کرد.
معاون فناوری و امور بین الملل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اداره یک منطقه مهم به افرادی شایسته نیازمند است، نوروزی را فردی متعهد، دلسوز، ساعی و تلاشگر و قادری را قانونمدار و منظم توصیف کرد.
کرم پور در ادامه از مسئولان استانی خواست به منظور بهره برداری از موقعیت ویژه، ظرفیت و امکانات منطقه پیام که برای کشور ایجاد شده است با این مجموعه همکاری کنند.
مناطق ویژه چرخ های تحول اقتصادی کشور را اداره می کنند
مدیرعامل جدید شرکت خدمات هوایی پیام کرج نیز با اشاره به ظرفیتهای متعدد استان البرز، اجرای طرح های توسعه ای این فرودگاه را در گرو همکاری مسئولان استانی با این مجموعه دانست و اظهار داشت: اقدامات زیربنایی را کاپیتان نوروزی انجام داده اند و ما زحمات ایشان را ادامه می دهیم.
سید محمد قادری افزود: با توجه به بسته شدن بودجه سال ۹۲ امیدواریم بتوانیم با اعتبار موجود و با حمایت وزارتخانه برنامه ها را دنبال کنیم.

وعده رونق اقتصادی پیام تا سال ۹۵
وی مناطق آزاد و ویژه را مناطقی که چرخه های عظیم تحول اقتصادی کشور را اداره می کنند خواند و با توجه به ظرفیتهای پیام تصریح کرد: به طور قطع این منطقه ظرف سه سال آتی رونق اقتصادی چشمگیری را شاهد خواهد بود.
قادری مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران را باری سنگین توصیف کرد و گفت: تلاش می کنیم تمام ظرفیتهای منطقه را در سایه خرد جمعی محقق کنیم.
کاپیتان نوروزی از سال ۸۹ به عنوان مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام مشغول به فعالیت بود.
تثیبت جایگاه فرودگاه با انجام پروازهای بین المللی، جانمایی و ارائه طرح شهر آی.سی.تی در مجموعه هزار هکتاری، برقراری ایرلاین، اخذ مجوز خروج مخابرات از پیام و تبدیل این محدوده به شرکتی ۱۰۰ درصد دولتی، ترانزیت کالا، ارائه خدمات و آموزش های ایمنی از جمله ایجاد ایستگاه آتش نشانی،انجام پروژه های متعدد عمرانی، ورود به صحنه هواپیمایی سنگین کشور، کارگو، ایجاد هاب پستی، فعال کردن بسیج و ایجاد هیئت حضرت ابوالفضل از جمله اقداماتی است که در دوره مدیریت نوروزی در منطقه اقتصادی پیام به اجرا درآمد.
در مراسم تودیع و معارفه مدیران عامل پیشین و جدید شرکت خدمات هوایی پیام کرج مسئولی از استانداری البرز حضور نداشت.
فرودگاه بین المللی پیام کرج ۲۶ فروردین ماه سال ۶۹ راه اندازی شد و منطقه ویژه اقتصادی آن نیز تیرماه سال ۸۲ به بهره برداری رسید.
این مجموعه واقع در جنوب غربی کرج ۱۰ هزار هکتار وسعت دارد که سه هزار و ۶۰۰ هکتار آن مربوط به منطقه ویژه اقتصادی است.

یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۲
کد خبر : 16947
بازدیدها: 211

پاسخی بگذارید »