پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قاتل قهرمان کیک بوکسینگ کشور در کلاله دستگیر شد

danesheroz1 مرداد ۱, ۱۳۹۲ ۰
قاتل قهرمان کیک بوکسینگ کشور در کلاله دستگیر شد

دانش روز: فرد دستگیر شده در اعترافات خود اذعان کرد: مقتول را ابتدا از ناحیه شکم با چاقو مصدوم کرده و سپس او را در صندوق عقب ماشین انداخته و با ریختن بنزین روی ماشین، ماشین را آتش زده است

به گزارش دانش روز، حسین ابراهیمی بیست ساله فرزند رئیس اداره آبفای شهرستان کلاله، بامداد پنجشنبه  ۲۷ تیرماه ۹۲ در حالی که دستانش را از پشت بسته بودند در اتومبیل خود سوزانده شد.

بعد از وقوع این حادثه دادستان کلاله و مامورین انتظامی به دنبال مظنونین اصلی این جنایت بودند تا اینکه بعد از ۵ روز تلاش شبانه روزی مستمر امروز بعد از ظهر قاتل را به دام انداختند .

فرد دستگیر شده بنام (س م ع ) ۲۶ ساله ساکن شهرستان مینودشت می باشد که به قتل حسین ابراهیمی اعتراف کرد  و آنرا پذیرفت .

او در اعترافات خود اذعان کرد : مقتول را ابتدا از ناحیه شکم با چاقو مصدوم کرده و سپس او را در صندوق عقب ماشین انداخته و با ریختن بنزین روی ماشین،ماشین را آتش زده است.

یونسی دادستان کلاله در این خصوص گفت: صحنه جرم پس از اعتراف قاتل بازسازی شد و اقرار و اعترافات وی مقرون به واقع بود و انگیزه این قتل در حال بررسی می باشد.

دادستان کلاله همچنین از تیم ویژه کاراگاهان ناجا و فرمانده پلیس بخاطر شناسایی سریع قاتل تشکر کرد.

شایان ذکر است که پیکر و خودروی سوخته حسین ابراهیمی قهرمان فری کیک بوکسینگ آسیایی ، ساکن گنبد و کارمند اداره آب و فاضلاب گنبد و فرزند رئیس آب و فاضلاب کلاله در ۵ کیلومتری کلاله و در جاده روستای حاج علی اسلامی پیدا شده بود .

حال مردم کلاله و استان گلستان منتظر هستند تا ببینند دادستان کلاله و مراجع قضایی استان هر چه زودتر درباره پرونده های این چنینی که باعث رعب و وحشت در میان مردم شده تصمیم بگیرند و جانی این حادثه هر چه زودتر به سزای عمل خود برسد تا درس عبرتی برای سایر مجرمان باشد .

منبع: گلستان ما

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۸
کد خبر : 41753
بازدیدها: 245

پاسخی بگذارید »