سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

قابل توجه:فراخوان حضور در کارگاهی تنها برای نوشتن

danesheroz1 مرداد ۷, ۱۳۹۲ ۰
قابل توجه:فراخوان حضور در کارگاهی تنها برای نوشتن

دانش روز: «جمعی برای تنها نوشتن»، عنوان کارگاه داستان‌ نویسی به سرپرستی مهدی یزدانی‌ خرم است که به منظور ایجاد فضایی برای نوشتن در چارچوب منظم و تبادل تجربه‌ های رمان‌ نویسی برگزار می‌شود

به گزارش دانش روز، مهدیی یزدانی‌خرم، داستان‌نویس، این ‌روزها قصد دارد با داستان‌نویسان جوانی که دغدغه‌ رمان و ادبیات دارند، حلقه‌ای ایجاد کند تا به تبادل تجربه‌های نوشتن بپردازند. کارگاه «جمعی برای نوشتن» به همین‌ منظور از تمام علاقمندان داستان‌نویسی دعوت می‌کند تا در این فراخوان شرکت کنند.

علاقمندانِ شرکت در این کارگاه باید در ابتدای کار «طرح اصلی رمان» داشته باشند و تا پایان مردادماه آن را در قالب یک یادداشت هزار کلمه‌ای به آدرس tanhaneveshtan@gmail.com ارسال کنند. طرح‌های رسیده توسط یزدانی‌خرم بررسی خواهد شد و در نهایت نویسندگان انتخاب‌شده این کارگاه را تجربه می‌کنند.

نویسنده‌ رمان‌هایی همچون «به ‌گزارش اداره‌ هواشناسی فردا این خورشید لعنتی…» و «من منچستریونایتد را دوست دارم»، معتقد است هدف از این کارگاه بیش از هر چیز ایجاد فضایی برای نوشتن در چارچوب منظم و تبادل تجربه‌های رمان‌نویسی خواهد بود. کارگاه «جمعی برای نوشتن» بعد از انتخاب طرح‌های برگزیده از میان آثار رسیده برگزار خواهد شد. این کارگاه قصد دارد به شکل مستمر برگزار شود و هدفش کشف صداهای جدید در دنیای رمان ‌فارسی است. ارسال طرح برای بررسی، فقط از طریق ای‌میل امکان‌پذیر است و علاقه‌‎مندان در نهایت با دریافت ای‌میل، از پذیرفته‌ شدن طرح‌ رمان‌شان در این دوره اطلاع پیدا خواهند کرد.

منبع:مهر

دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۴
کد خبر : 43815
بازدیدها: 263

پاسخی بگذارید »