یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فیرات: شب خاطره انگیزی برای کرجی ها رقم خورد

danesheroz1 مرداد ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
فیرات: شب خاطره انگیزی برای کرجی ها رقم خورد

دانش روز: سرمربی ترکیه ای تیم فوتبال سایپای البرز با تاکید بر اینکه شب خاطره انگیزی برای مردم شهر کرج رقم خورد، گفت: سیدجلال حسینی با فحاشی به من شخصیت خودش را نشان داد

  به گزارش دانش روز، انگین فیرات یکشنبه شب پس از برتری تیمش مقابل پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این موضوع مهمی بود که سایپا برای نخستین بار برابر تیم پرسپولیس تهران میزبان بود و خوشحالم با پیروزی در این دیدار، شب خوبی را رقم زدیم.

وی افزود: فضای بسیار خوبی بر وررشگاه انقلاب شهر کرج حاکم بود و سایپا میزبانی مناسبی از تیم بزرگ پرسپولیس داشت.

فیرات در خصوص شرایط فنی این بازی اظهار کرد: در هفته های اخیر بدشانس بودیم و دیدار امشب با پرسپولیس برای سایپا اهمیت زیادی داشت و خرسندم از اینکه بدشانسی ها را به خوش شانسی تبدیل کردیم. پرسپولیس در این هفته ها گلی دریافت نکرده بود و با نمایشی که داشتیم به حق برنده شدیم.

وی تاکید کرد: فوتبال بازی جذابی است و برخی اوقات بازیکنان از دو قدمی دروازه توپ را به بیرون می فرستند و بعضی مواقع نیز همچون روزبه شاه علی دوست گل های خاطره انگیز به ارمغان می آورند. البته باید بگویم پرسپولیس می توانست در دقایق پایانی کار را به تساوی بکشاند.

فیرات در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه آیا این بازی خوب سایپا در آینده نیز ادامه خواهد داشت، افزود: قطعا به دنبال همین مساله هستیم و می خواهیم نمایس مناسبی در لیگ برتر داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مشکلی با سیدجلال حسینی دارد، گفت: من نه؛ اما شاید این مدافع با من مشکلی دارد. هر فردی بی ادبی کند، شخصیت خودش را نشان می دهد و باید از این بازیکن پرسید چرا به سرمربی تیم مقابل توهین کرد.

سرمربی سایپا تاکید کرد: محسن بنگر و مقداد قباخلو درگیر شدند که از آنان خواستم آرام باشند اما اگر سیدجلال حسینی زبان فارسی را هم متوجه نمی شود، مقصر من نیستم.

منبع:ایرنا

یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۸
کد خبر : 49516
بازدیدها: 250

پاسخی بگذارید »