چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فیتیله‌ ای‌ ها با فضایی شاد وارد ربیع الاول می‌شوند

danesheroz1 دی ۱۳, ۱۳۹۲ ۰
فیتیله‌ ای‌ ها با فضایی شاد وارد ربیع الاول می‌شوند

دانش روز: برنامه “فیتیله، جمعه تعطیله” جمعه ۱۳ دی همزمان با روز نخست ماه ربیع الاول با تدارک برنامه شاد و جذاب به خانه مخاطبان خود می رود

 به گزارش دانش روز، محمد مسلمی از مجریان و بازیگران این برنامه با بیان اینکه عموهای فیتیله‌ای برای روز جمعه نمایش‌های دیدنی و جذابی تدارک دیده‌اند، گفت: در نخستین روز از ماه ربیع الاول با اجرای نمایش‌های “یانگوم”، “خواباندن بچه ها”، “سلمانی فیتیله ای” و “چوپان و گوسفندان” فضای بانشاط‌ تری در برنامه ایجاد خواهیم کرد.

وی برنامه این هفته “فتیله، جمعه تعطیله” را در راستای ورود به ماه ربیع الاول دانست و بیان کرد: قصد داریم در این برنامه با بچه ها درباره ماه ربیع الاول صحبت کرده و اطلاعاتی درباره این ماه عزیز در اختیار آنها قرار دهیم.

محمد مسلمی افزود: عموهای فیتیله ای همچنین با بچه ها درباره لجبازی و پیامدهای این رفتار نادرست گفتگو خواهند کرد.

این بازیگر و کارگردان از پخش بخش آخر سفرنامه قزوین عموهای فیتیله ای خبر داد و گفت: جمعه بخش پایانی گزارش عموهای فیتیله ای از موزه مردم شناسی قزوین روی آنتن می رود. این موزه در حمام قجر یکی از کهن‌ترین و بزرگ‌ترین گرمابه‌های شهر قزوین قرار دارد.

به گفته وی در این قسمت از برنامه گزیده ای از آثار طنز قدیمی عموها نیز در قالب آیتم “تبسم فیتیله ای” روی آنتن می رود.

“فیتیله، جمعه تعطیله” کاری از گروه کودک و خردسال شبکه دو سیماست که جمعه‌ها به تهیه‌کنندگی علیرضا آقایی ساعت ۱۴ تا ۱۶ روی آنتن شبکه دو می‌رود.

منبع: مهر

جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۵
کد خبر : 84699
بازدیدها: 348

پاسخی بگذارید »