چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فوت دانش‌ آموز دبیرستانی در اردوی محمد شهر کرج

danesheroz1 اسفند ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
فوت دانش‌ آموز دبیرستانی در اردوی محمد شهر کرج

دانش روز: مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با تأیید خبر فوت یک دانش‌ آموز دبیرستانی در اردوی آموزشی گفت: در پی رضایت والدین این دانش‌ آموز، اعضای بدن وی به چند بیمار نیازمند اهدا شد.

به گزارش دانش روز، مسعود ثقفی، رئیس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌ وگو با فارس ضمن تأیید خبر فوت یک دانش‌ آموز دبیرستانی در اردوی دانش‌ آموزی اظهار داشت: در جریان اردوی آموزشی تعدادی از دانش‌ آموزان پسر دبیرستانی در منطقه محمد شهر کرج، یک دانش‌ آموز دچار سانحه شد و متأسفانه اقدامات درمانی مؤثر واقع نشد.

وی ادامه داد: با توجه به رضایت والدین دانش‌ آموز و اعلام داوطلبی آن مرحوم جهت اهدای عضو، روز جمعه(دیروز) در بیمارستان مسیح دانشوری، اهدای عضو این دانش‌ آموز نوع‌ دوست انجام شد.

ثقفی اضافه کرد: اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن عرض تسلیت به پدر و مادر زنده‌ یاد «باربد خراسانی» و تجلیل از اقدام انسانی و خداپسندانه آنها مبنی بر اهدای عضو فرزند عزیزشان اعلام می‌کند که به دقت جزئیات برگزاری اردو و نحوه بروز حادثه و اقدامات درمانی پس از حادثه را بررسی و گزارش کامل آن را به مراجع ذی‌ صلاح ارائه خواهد کرد.

 

 

شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۶
کد خبر : 98646
بازدیدها: 1,114

پاسخی بگذارید »