جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فهرست منابع سئوالات کنکور ۹۲ (کد کتاب و سال چاپ)

danesheroz آذر ۳۰, ۱۳۹۱ ۰

به نقل از باشگاه خبرنگارن ،فهرست کتب منبع سوالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام شد.     گروه آزمایشی هنر: از کلیه شرکت‌کنندگان و دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید و همچنین کلیه فارغ‌التحصیلان نظام قدیم آموزش متوسطه این گروه آزمایشی بر اساس اطلاعات و درک عمومی [&hellip

به نقل از باشگاه خبرنگارن ،فهرست کتب منبع سوالات آزمون سراسری سال ۱۳۹۲ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام شد.

 

 

گروه آزمایشی هنر:

از کلیه شرکت‌کنندگان و دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید و همچنین کلیه فارغ‌التحصیلان نظام قدیم آموزش متوسطه این گروه آزمایشی بر اساس اطلاعات و درک عمومی هنر برای شناسایی استعداد و توانایی‌های هنری امتحان به عمل می‌آید.

از شرکت‌کنندگان اعم از داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم آموزش متوسطه این گروه آزمایشی بر اساس اطلاعات و درک عمومی هنر برای شناسایی استعداد و توانایی‌های هنری، آزمون‌های درک عمومی هنر، درک عمومی ریاضی، فیزیک، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی،‌ خلاقیت نمایشی، ‌خلاقیت موسیقی و خواص مواد امتحان به عمل خواهد آمد.

بر این اساس، بخشی از سوال‌های تخصصی گروه آزمایشی هنر از کتاب کارگاه هنر ۱ (کد ۵۹۴)، کارگاه هنر ۲ (کد ۵۹۴/۱)، سیر هنر در تاریخ ۱ (کد ۵۹۴/۳)، سیر هنر در تاریخ ۲ (کد ۵۹۴/۸)، انسان، فضا، طراحی (کد ۵۹۴/۷)، آشنایی با میراث هنری و فرهنگی ایران (کد ۵۹۴/۶)، مبانی هنرهای تجسمی (کد ۳۵۸/۲۱)، طراحی ۱ (کد ۳۵۹/۹۲)، طراحی ۲ (۴۸۹/۹)، آشنایی با بناهای تاریخی (کد ۴۹۲/۶)، خط در گرافیک (کد ۴۹۱/۶)، ترسیم فنی و نقشه‌کشی (کد ۳۵۹/۷۸)، کارگاه نقاشی (کد ۴۹۶/۳)، عکاسی ۱ (کد ۳۵۸/۱۵)، طراحی اندام و لباس (کد ۴۹۴/۸)، کارگاه طراحی نقوش سنتی (کد ۳۵۹/۷۷)، حجم‌سازی ۱ (کد ۴۵۰/۳)، آشنایی با صنایع دستی ایران ۱ (کد ۳۵۹/۳۰) و مبانی نظری و ساختار موسیقی ایرانی (کد ۳۳۱) طراحی خواهد شد.

گروه آزمایشی زبان‌های خارجی:

آن دسته از داوطلبان گروه‌های آزمایشی ۱، ۲، ۳ و ۴ که علاقه‌مند به انتخاب رشته‌های تحصیلی گروه آزمایشی ۵ (رشته‌های زبان‌های خارجی) نیز باشند، باید علاقه‌مندی خود را به شرکت در گروه آزمایشی زبان‌های خارجی (گروه آزمایشی ۵)، با علامت‌گذاری بند ۴۵ در تقاضانامه ثبت‌نام اینترنتی، مشخص نموده و در آزمون عمومی و اختصاصی گروه آزمایشی ذیربط شرکت کنند.

از شرکت‌کنندگان اعم از داوطلبان نظام جدید و نظام قدیم آموزش متوسطه این گروه آزمایشی که زبان خارجی امتحانی آنان انگلیسی، آلمانی و یا فرانسه می‌باشد از درس زبان خارجی تخصصی (با ضریب ۴) امتحان به عمل خواهد آمد.

پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۲
کد خبر : 1427
بازدیدها: 348

پاسخی بگذارید »