پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فهرست خدمات رسانی پست در ایام نوروز اعلام شد

danesheroz1 اسفند ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
فهرست خدمات رسانی پست در ایام نوروز اعلام شد

دانش روز: مدیرعامل شرکت پست از ارائه خدمات ویژه پست کشور در ایام نوروز خبر داد و گفت: دفاتر منتخب پست در سراسر کشور به غیر از روزهای یکم و سیزدهم فروردین ماه سال ۹۳ همه روزه در ایام نوروز آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند که فهرست این دفاتر از طریق مراجعه به پرتال شرکت پست در دسترس است

به گزارش دانش روز، حسین مهری از تمهیدات درنظر گرفته برای ارسال سوغات، هدایا و امانات به شهرهای کشور یا خارج از کشور در ایام نوروز خبر داد و گفت: این خدمت در شرکت پست دائمی است اما در ایام نوروز تمهیداتی خاص به منظور دریافت و ارسال به موقع و سریع آن در نظر گرفته شده است.

وی خدمت پست ویژه را سریع ترین خدمت پست در داخل کشور برشمرد و اظهار داشت: در ایام نوروز از طریق این خدمت، شرکت پست مرسولات هموطنان را به مراکز استان در کمتر از ۲۴ ساعت و در شهرها نیز ۳ تا ۵ ساعت توزیع می کند.

مدیرعامل شرکت پست همچنین سامانه بازار الکترونیک پست را که از طریق آن ۵ هزار فروشگاه مجازی کالاها و خدمات متنوع و مختلف را به صورت اینترنتی عرضه می‌کند بستری مناسب برای هموطنان به منظور تامین رفاه آنان در این ایام دانست و بیان داشت: از طریق این سرویس هموطنان می توانند خرید اینترنتی خود را توسط پست درب منزل تحویل بگیرند.

رئیس هیات مدیره در ادامه پست پیشتاز را نیز از دیگر خدمات سریع، ایمن و مطمئن پست برای ارسال امانات هموطنان در این ایام برشمرد.

مهری با بیان این که تبریک نوروز در میان ایرانیان از طریق ارسال کارت پستال همواره مرسوم بوده، گفت: چندی پیش شرکت پست خدمتی نوین را در جهت حفظ این سنت دیرینه طراحی و راه اندازی کرده که هموطنان برای تبریک سال نو و دیگر مناسبت‌ها می توانند با مراجعه به سایت شرکت پست با روشی ساده تصاویر متنوع و متن مورد علاقه خود را انتخاب کرده، سپس کارت پستال انتخابی به صورت فیزیکی توسط پست چاپ و به گیرنده موردنظر ارسال می‌شود.

وی گفت: شرکت پست سرویس تمبر اختصاصی با تصاویر مورد نظر مشتریان را با تخفیف ۱۰ تا ۳۰ درصدی تا پایان فروردین ماه سال ۹۳ عرضه می‌‌کند.

مهری درخصوص مراجعه نامه رسان ها در ایام تعطیل نوروز خاطرنشان کرد: در صورت نبود گیرنده در مقصد، صدور اعلامیه حضور نامه رسان از سوی وی الزامی است.

رئیس هیات مدیره پست اظهار امیدواری کرد تمامی هموطنان با استفاده از خدمات متنوع پستی و حذف ترددهای غیرضرور و کاهش ترافیک و آلودگی زیست محیطی، سالی نکو و سرشار از آرامش را تجربه کنند.

منبع: مهر

شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۰
کد خبر : 98711
بازدیدها: 314

پاسخی بگذارید »