دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

در مراسمی و از سوی AFC؛

فقط پروین به مالزی می‌رود

danesheroz اردیبهشت ۶, ۱۳۹۲ ۰
فقط پروین به مالزی می‌رود

کنفدراسیون فوتبال آسیا در مراسمی ویژه، از سه اسطوره فوتبال ایران در دهه ۵۰ تجلیل خواهد کرد که در این بین تنها علی پروین در این مراسم حضور خواهد داشت

طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است همزمان با برگزاری انتخابات ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا در روز ۱۲ اردیبهشت‌ماه، مراسم تجلیل از بزرگان فوتبال قاره کهن برگزار شود که علی پروین پس از معرفی شدن از سوی فدراسیون فوتبال ایران، به عنوان یکی از ۱۷ چهره سرشناس فوتبال آسیا، با حضور در این مراسم تندیس طلایی AFC را دریافت خواهد کرد.

طبق برنامه‌ریزی اعلام شده، در این مراسم از علی پروین، همایون بهزادی و علی جباری سه اسطوره فوتبال دهه ۵۰ ایران با اهدای جایزه تندیس طلایی AFC تقدیر خواهد شد. البته تنها از علی پروین برای حضور در مالزی و شرکت در این مراسم دعوت شده و به نظر می‌رسد کاپیتان و سرمربی سال‌های دور ایران با سفر به این کشور آسیایی، در این مراسم شرکت خواهد کرد.

مهدی محمد نبی با بیان این خبر اظهار داشت: البته جوایز همایون بهزادی و علی جباری به تهران فرستاده می‌شود تا ما در مراسمی که از سوی فدراسیون فوتبال برگزار می‌شود، از این دو اسطوره فوتبال ایران تقدیر کرده و جوایزشان را اهدا کنیم.

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۶
کد خبر : 12888
بازدیدها: 325

پاسخی بگذارید »