دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فعلا هشت نفر تایید صلاحیت شده اند

danesheroz اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۲ ۰
فعلا هشت نفر تایید صلاحیت شده اند

هیچ کس نمی‌تواند برای شورای نگهبان تعیین تکلیف کند و بنابر اخباری که از منابع خبری کسب کردم تاکنون هشت نفر تایید صلاحیت شده اند و شورای نگهبان در حال بررسی سایر صلاحیت‌هاست

نماینده مردم یزد گفت: هیچ کس نمی‌تواند برای شورای نگهبان تعیین تکلیف کند و بنابر اخباری که از منابع خبری کسب کردم تاکنون هشت نفر تایید صلاحیت شده‌اند و شورای نگهبان در حال بررسی بقیه صلاحیت‌هاست.

محمدرضا تابش نماینده اصلاح طلب مجلس نهم ، در واکنش به جمع‌آوری امضا علیه هاشمی خطاب به شورای نگهبان گفت: نویسندگان این نامه اقدامی غیرقانونی کرده‌اند چرا که این نامه بدون اسم دست به دست چرخانده و امضاها جمع آوری شده است.

وی گفت: باید در این ارتباط اعلام جرم شود و افرادی که سوء استفاده کردند مجرم هستند.

تابش تصریح کرد: دیروز این نامه دست به دست در مجلس گشت و ما دیدیم که اسمی در نامه نیست و محتویات این نامه این بود که شورای نگهبان در هر صورت افرادی که از اصحاب فتنه هستند را رد صلاحیت کند. هیچ کس نمی‌تواند برای شورای نگهبان تعیین تکلیف کند و بنابر اخباری که از منابع خبری کسب کردم تاکنون هشت نفر تایید صلاحیت شده اند و شورای نگهبان در حال بررسی سایر صلاحیت‌هاست.

وی گفت: چنین رفتاری از سوی نمایندگان مجلس در طول تاریخ انقلاب مشاهده نشده است و اقدامی بی سابقه است که برخی از نمایندگان انجام دادند.

جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۷:۲۹
کد خبر : 18122
بازدیدها: 214

پاسخی بگذارید »