چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فعالیت ۲۵۰ فرهنگیار پلیس و ۱۰ میلیون دانش آموز همیار پلیس در سراسر کشور

danesheroz اسفند ۲۵, ۱۳۹۲ ۰
فعالیت ۲۵۰ فرهنگیار پلیس و ۱۰ میلیون دانش آموز همیار پلیس در سراسر کشور

دانش روز :معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: ۱۰‌میلیون دانش‌آموزان در طرح همیار پلیس به سفرهای ایمن در ایام نوروز کمک می کنند.

حمیدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در مراسم طرح ملی آماده‌باش نوروزی همیاران پلیس اظهار داشت: هدف اصلی این طرح، تربیت اجتماعی دانش‌آموزان، آشنایی با قوانین و مقررات، ترویج و تبدیل قانون‌مداری در سطح جامعه است.

وی ادامه داد: بیش از ۲۵۰ هزار نفر از فرهنگیان در سطح کشور به عنوان فرهنگیاران با پلیس همکاری می‌کنند و آیین‌نامه، مقررات و قوانین را به شیوه‌های مختلف به دانش‌آموزان آموزش می‌دهند.

کفاش با اشاره به گذشت هفت سال از این طرح گفت: این طرح مورد استقبال جامعه، خانواده‌ها و آموزش و پرورش قرار گرفته که دلیل آن، این است که با سلامت انسان‌ها ارتباط دارد و امیدواریم با این حرکت گسترده در سطح کشور، ایام تعطیلات خوب و کم حادثه‌ای داشته باشیم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش در مورد میزان مشارکت دانش‌آموزان مقاطع مختلف در طرح همیاران پلیس گفت: منعی برای عضویت دانش‌آموزان در طرح همیار پلیس از مقطع ابتدایی تا دوره دبیرستان وجود ندارد از مجموع ۱۲ میلیون و ۳۰۰ هزار دانش‌آموز، ۱۰‌میلیون دانش‌آموز تحت پوشش این طرح قرار می‌گیرند و در طرح همیار پلیس مشارکت دارند.

یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۳
کد خبر : 98774
بازدیدها: 193

پاسخی بگذارید »