دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فعالیت فرقه بهائیت برای جذب کودکان در ایران

danesheroz آذر ۲۹, ۱۳۹۱ ۰

فرقه بهائیت که چند سالی است بخشی از فعالیت خود را در ایران بر حوزه آموزش و جذب کودکان متمرکز کرده، در اقدامی جدید کلاس‌های آموزشی برای مربیان کودک و والدین برگزار کرده است.  یکی از سایت‌های وابسته به فرقه صهیونیستی بهائیت در اقدامی آشکار از مربیان کودک و والدین دعوت کرده تا در کلاس‌های [&hellip

فرقه بهائیت که چند سالی است بخشی از فعالیت خود را در ایران بر حوزه آموزش و جذب کودکان متمرکز کرده، در اقدامی جدید کلاس‌های آموزشی برای مربیان کودک و والدین برگزار کرده است.
 یکی از سایت‌های وابسته به فرقه صهیونیستی بهائیت در اقدامی آشکار از مربیان کودک و والدین دعوت کرده تا در کلاس‌های آموزشی این فرقه با موضوع آموزش و تربیت کودکان شرکت کنند.

عوامل بهائی دستور دارند تا در این کلاس‌ها که در تهران تشکیل می‌شود و پذیرای ایرانی‌های مسلمان نیز می‌باشد، روش‌هایی همسو با القائات و دستورالعمل‌های تشکیلات بهائیت برای تربیت و آموزش کودکان ارائه نمایند.

در برگزاری این دوره از کلاس‌ها که با هزینه تشکیلات بهائیت صورت می‌گیرد، سعی می‌شود بر اساس همان روش فریبکارانه این فرقه با ارائه برخوردهای مهربانانه و دلسوزانه، افراد را به جذب در این تشکیلات ترغیب کنند.

تمرکز فرقه بهائیت بر موضوعات آموزشی و تربیتی به افراد در سنین پایین با صرف هزینه‌های گزاف شیوه‌ای است که طی چند سال اخیر از سوی این فرقه پیش گرفته شده و در شبکه‌های ماهواره‌ای این تشکیلات نیز به خوبی مشهود است.

شایان ذکر است که در گذشته نیز عوامل این فرقه با تأسیس مهدکودک یا آموزش مربیان کودک سعی کرده‌اند عضوگیری برای تشکیلات خود را از سنین پایین آغاز نمایند.

منبع: دیده بان
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۰۹
کد خبر : 1361
بازدیدها: 299

پاسخی بگذارید »