جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فعالیت تشکّل های دانش آموزی هماهنگ می شود

danesheroz1 اسفند ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
فعالیت تشکّل های دانش آموزی هماهنگ می شود

دانش روز: معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت پرورشی و فرهنگی تشکّل های دانش آموزی، همسو و هماهنگ می شود.

به گزارش دانش روز، حمیدرضا کفاش در جمع معاونان پرورشی آموزش و پرورش نواحی، شهرستان ها و مناطق استان یزد گفت : تشکّل های دانش آموزی، بازوان حوزه پرورشی هستند که در تربیت اجتماعی دانش آموزان، یار و مددکار معاونان و مربیان پرورشی خواهند بود .

وی، تعدّد تشکّل های دانش آموزی را یک فرصت دانست و افزود: باید این تشکّل ها را در کنار هم قرار دهیم و با نظام مند کردن فعالیت آنان، زمینه بهره وری مناسب و حداکثری را فراهم نمائیم که در این راستا، دستورالعملی برای هماهنگ کردن فعالیت تشکّل ها، تدوین و ارائه خواهد شد . معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش، اظهار داشت: به مدیران کل نوسازی استان ها توصیه شده، تجهیز و توسعه فضاهای پرورشی از جمله اردوگاه ها و کانون ها را همانند سایر فضاهای آموزشی در دستور کار خویش قرار دهند . وی، ادامه داد: تمامی درآمد کانون ها و اردوگاه ها در زمره درآمدهای اختصاصی خواهد بود که صرف هزینه های همان کانون و اردوگاه خواهد شد. کفاش، از برگزاری کنگره معاونان پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کشور در شهریور ماه سالی آینده خبر داد و گفت: در این کنگره، دستورالعمل و برنامه های تربیتی مدارس توصیه و اطلاع رسانی خواهد شد. وی، ضرورت تجدید نظر در دستورالعمل های مسابقات فرهنگی و هنری را خاطر نشان کرد و افزود : این دستورالعمل بزودی تدوین و ابلاغ خواهد شد. معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش نقش کتابدار در ترویج فرهنگ مطالعه و راهنمایی دانش آموزان را یادآور شد و تصریح کرد: پیگیری های لازم برای احیای جایگاه کتابدار در مدارس در حال انجام است.
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۱
کد خبر : 97239
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »