پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

رئیس ستاد انتخابات استان البرز:

فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداهای شورای شهر را با دقت زیر نظر داریم

danesheroz اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداهای شورای شهر را با دقت زیر نظر داریم

رئیس ستاد انتخابات استان البرز گفت: فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداهای شورای شهر را با دقت زیر نظر داریم و در صورت کوچک‌ترین تخلفی این موارد را در تعیین صلاحیت‌ آن‌ها لحاظ خواهیم کرد

ناصر رجبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: در خرداد ماه امسال همراه با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، چهارمین مرحله از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور و به طبع آن استان البرز برگزار می‌شود که برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در این حوزه آمادگی کامل داریم.

وی تصریح کرد: طی ماه‌های اخیر و به ویژه از ابتدای سال‌جاری جلسات تخصصی و ویژه ستاد انتخابات در استان البرز برگزار شده و در این نشست‌ها تمهیدات لازم برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات و فراهم سازی شرایط حضور حداکثری مردم اندیشیده شده است.

*فعالیت بیش از ۳۴۰۰ کاندیدای شورای شهر در البرز

رئیس ستاد انتخابات استان البرز در پاسخ به این پرسش که شرایط نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این استان چگونه است؟ گفت: در دوران ثبت نام بیش از ۳۴۰۰ نفر با ثبت نام آمادگی خود را برای حضور جدی در انتخابات اعلام کردند.

رجبی ادامه داد: خوشبختانه حضور این تعداد کاندیدا برای انتخابات شورای شهر و روستا در البرز قابل توجه بوده و امیدواریم با فعالیت آن‌ها و حامیان ستادهای انتخاباتی این نامزدها، شاهد برگزاری انتخاباتی باشکوه در این حوزه و حضور گسترده اقشار مختلف مردم البرز در پای صندوق‌های رأی باشیم.

وی با تأکید بر اینکه هیئت‌های اجرایی در استان البرز با دقت عملکرد نامزدها و هواداران آن‌ها را رصد می‌کنند، بیان داشت: مهمترین اولویت ما عمل به قانون است و به طور قطع با هر نامزدی که چارچوب‌های قانونی را رعایت نکند، برخورد خواهد شد.

معاون استاندار البرز تأکید کرد: یکی از مهمترین موارد قانون انتخابات مربوط به فعالیت‌های تبلیغاتی است که باید در چارچوبی مشخص و زمان تعیین شده باشد و در حال حاضر نهادهای مسئول عملکرد نامزدها در این زمینه را با دقت رصد می‌کنند.

رجبی در پایان با بیان اینکه ستاد انتخابات و هیئت‌های اجرایی فعالیت‌های تبلیغاتی کاندیداهای شورای شهر در استان البرز را با دقت زیر نظر دارند، گفت: به طور قطع در صورت مشاهده کوچک‌ترین تخلفی به نهادهای قانونی این موارد را که شامل تبلیغات زودهنگام نیز می‌شود، در تعیین صلاحیت آن‌ها لحاظ خواهیم کرد.

چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۰۷:۲۱
کد خبر : 13866
بازدیدها: 206

پاسخی بگذارید »