سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

اطلاعیه سازمان بسیج دانش‌آموزی

فضای انتخابات عزم جدی دانش‌آموزان بسیجی را می‌طلبد

28 danesheroz خرداد ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
فضای انتخابات عزم جدی دانش‌آموزان بسیجی را می‌طلبد

دانش روز : سازمان بسیج دانش‌آموزی در آستانه انتخابات اطلاعیه‌ای پیرامون حضور گسترده رای اولی‌ها صادر کرد

به گزارش دانش روز ، سازمان بسیج دانش‌آموزی طی صدور اطلاعیه‌ای از همه دانش‌آموزان بسیجی رای اولی‌ها خواست تا با حضور گسترده و پرشور خود در پای صندوقهای رأی بار دیگر با آرمانهای حضرت امام (ره) و خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) میثاقی مجدد ببندند.

در این اطلاعیه آمده است:

حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) با وسعت دیدی بیکران همواره در بیانات ارزشمندشان سربازان حقیقی را دانش آموزان خوانده اند که انقلاب چشم انتظار آنان است. امروزه همه دریافته اند دانش آموزان بسیجی ذخیره استراتژیک نظام اسلامی و در طول تاریخ پرغرور در انقلاب و سدی، عظیم و نفوذ ناپذیر در مقابل جباران، طاغوتها و کارشکنیها و عصیانگری های حکام طاغوتی و سردمداران زر و زور و تزویر بوده و در مبارزات دینداران و حق پرستان با بی دینان، بیدادگران و دنیاپرستان به کندی و سستی نگراییده اند.

تارک تاریخ حماسه های انقلاب مبین این اصل بوده که دانش آموزان بسیجی با برخورداری از پشتوانه قوی فرهنگی و ایمانی با انگیزه تداوم راه و حماسه خونین امام شهیدان حسین بن علی (ع) همواره پیشقدم و پیشرو در اطاعت از ولی زمان خود بوده و به تأسی از فهمیده های مکتب و اندیشه خمینی کبیر (ره) در مقاطع موثر انقلاب حماسه های عظیمی را از خود به یادگار گذاشته اند.

اکنون که زمان خلق حماسه ای دیگر در لبیک به فرمانده بسیجیان، حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) فراهم شده است، حضور در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری دارای اهمیتی فوق العاده بوده که به گواه بسیاری از کارشناسان مسایل سیاسی به عنوان نقطه عطف در تحولات سیاسی کشور خوانده می شود. چرا که نظام سلطه با بکار گیری راهبرد تحریم و مذاکره جهت تأثیرگذاری بر فضای انتخابات و نیز نتیجه آن در مناسبات سیاسی داخلی و سیاست خارجی با توجه به بیداری اسلامی و تحولات جهانی، سعی در تحت تأثیر قرار دادن انتخابات پیش روی ملت ایران دارد.

در فضای فعلی عزم جدی و انقلابی همه دانش آموزان را می طلبد تا با لبیک به فرمان ولی زمان خود با شناختی عمیق و بصیرتی لازم و با رویکرد مبنایی انتخاب اصلح در ۲۴ خرداد ماه به پای صندوقهای رأی بشتابند و انگیزه سایر همشاگردیها و خانواده گرامیشان رابرای حضور گسترده تقویت کنند تا بار دیگر پاسدار آرمان ها و ارزشهای الهی و اسلامی انقلاب عزیز خود باشند.

چرا که این حضور حماسی گامی است بلند در جهت ناامیدی و یأس بیداد گران و دنیاپرستان و دولتمردان غرب بویژه آمریکای جنایتکار همنوا با رژیم صهیونیستی که در مسیر سودجویی و دین گریزی امت های مسلمان، آنان را از رسیدن به آرمانها و اهداف انسانی الهی در پرتو مشروعیت بخشی به حکومت های دینی باز می دارند.

امروزه مردم مسلمان سراسر دنیا به مدد تفکرات اسلامی در تعیین سرنوشت خویش سهیم و از اسارت و بندگی طاغوتها رهایی جسته اند آمریکا نیز راهی جز فشار و تحریم ندارد و واضح است که در سایه حضور حماسی شما عزیزان بطور قطع در اراده دشمنان اسلام تردید و بن بست ایجاد خواهد شد.

امروزه پرچم مبارزات امت مسلمان و ظلم ستیز ایران اسلامی با کمک شما عزیزان دانش آموز راه سعادت و خروج از موانع و کارشکنیها و تحریمهای بی اثر را رقم خواهد زد و فریاد رسای اسلام ناب علیه بیدادگریها را به گوش جهانیان خواهد رساند.

سازمان بسیج دانش آموزی

 

 

منبع : پانا

چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۷:۵۲
کد خبر : 25811
بازدیدها: 197

پاسخی بگذارید »