جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

گفتگوی اختصاصی دانش روز

فضای استان را سرشار از عطر رمضان کردیم

danesheroz7 مرداد ۱۶, ۱۳۹۲ ۰
فضای استان را سرشار از عطر رمضان کردیم

ابوالفضل بنی احمدی در گفتگو با خبرنگار دانش روز از فعالیت های اداره اوقاف استان البرز در ماه مبارک رمضان گفت

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز در گفتگو با دانش روز اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات این اداره ، در ماه مبارک رمضان ایجاد غرفه های پاسخگویی به مشکلات شرعی و پاسخ به شبهات دینی در سراسر امام زاده های استان بود که در قالب طرحی به نام طرح ضیافت اجرا شد.
از دیگر غرفه هایی که در این ماه مبارک تعبیه شده بود ، غرفه هایی با موضوع ادیان مختلف ، شیطان پرستی و دیگر موضوعات دینی متداول بود که با پخش کلیپ ، ارائه کتابهایی با این مضامین و… همراه بود.
وی افزود: دعوت از مبلغین شهر قم نیز از اقدامات سازمان بود،. این مبلغین با هدف اجرای طرح ضیافت الهی و آگاهی بخشی به افراد جامعه در استان حاضر شده و در طول ماه مبارک رمضان در برنامه های مختلف حضور مناسبی داشتند.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز همچنین از حضور پرشور مردم استان در مراسم شبهای قدر ابراز خشنودی کرد و افزود:
مراسم شبهای احیاء و عزاداری شهادت امیر المومنین علی(ع) شاهد که در امامزادگان شاخص استان این شبها گرامی داشته شد با حضور پرشوری از سوی مردم همراه بود و برنامه های مختلفی را در بر داشت ، از جمله سخنرانی و مداحی ، قرائت دعای جوشن کبیر ، برگزاری مراسم خاص شبهای احیا و

بنی احمدی در پاسخ به چگونگی برپایی مراسم عید فطر در استان البرز گفت: مراسم برپایی نماز باشکوه عید فطر نیز در مساجدو امامزادگان سطح استان به اجرا درخواهد آمد. که این موهم پس از پس از استهلال هلال ماه شوال و اعلام عید ، توسط دفتر مقام معظم رهبری،  به مرحله اجرا در خواهد امد.
وی در پایان از حضور مردم شریف استان البرز در مراسم روز قدس نیز ابراز رضایت کرد و از مردم همیشه در صحنه و حماسه آفرین استان تقدیر کرد.

چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۴
کد خبر : 47727
بازدیدها: 378

پاسخی بگذارید »