شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فضاهای شهری باید تجلی زیبایی ها باشد

danesheroz1 شهریور ۱۸, ۱۳۹۲ ۰
فضاهای شهری باید تجلی زیبایی ها باشد

دانش روز: استاندار البرز با بیان اینکه تمام فضاهای شهر باید تجلی زیبایی ها باشد، گفت: میهمان ناخوانده آلودگی و ترافیک در شهرمان با دستان یکایک شهروندان بیرون خواهد شد

به گزارش دانش روز،  دکتر اصغر عربیان در آیین اختتامیه دومین نمایشگاه گل و گیاه کرج در پارک شهید چمران معضل ترافیک و آلودگی هوا را مهمانی ناخوانده از گذشته های نه چندان دور دانست و گفت: اگر امروز گلهای خنده بر لبان بازدید کنندگان این نمایشگاه نشسته است حاصل تلاش گروهی از دست اندرکاران و مسئولان ذیربط است که برای سالم سازی بخشی از محیط شهری دست به دست یکدیگر داده اند و چنین فضایی را برای شهروندان ایجاد کرده اند.

وی افزود: برای سالم سازی و زیبا سازی شهر همه شهروندان باید دست به دست دهند و  شهری مثل این گلهای پاکیزه و با طراوت را ایجاد نمایند.

دکتر عربیان گفت: این نمایشگاه جلوه ای از محیط پاک زندگی و با طراوت است و  باید در تمام فضاهای زندگی شهری استمرار داشته باشد.

وی ادامه داد: آلودگی امروز شهر کرج سوغات اغیار است و برای حذف و جلوگیری از آن باید اقدام شود.

استاندار البرز همچنین با اشاره به استقبال گسترده شهروندان برای بازدید از این نمایشگاه  بر ضرورت استمرار در برپایی نمایشگاه های گل و گیاه در سطح شهر و افزایش دامنه آن به سراسر نقاط استان تأکید کرد.

دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۸
کد خبر : 58922
بازدیدها: 246

پاسخی بگذارید »