چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فساد در اردو های مختلط دانشجویی با کدام مجوز؟ + تصاویر

danesheroz1 فروردین ۱۵, ۱۳۹۳ ۰
فساد در اردو های مختلط دانشجویی با کدام مجوز؟ + تصاویر

دانش روز: اماکن تاریخی کاشان که روزگاری مهد فرهنگ و هنر ایرانی به شمار می امد, این روزها به مکانی برای جولان دادن دختران و پسران با وضع بسیار افتضاح تبدیل شده است

 به گزارش دانش روز، اماکن تاریخی کاشان که روزگاری مهد فرهنگ و هنر ایرانی به شمار می امد, این روزها به مکانی برای جولان دادن دختران و پسران با وضع بسیار افتضاح تبدیل شده است , این دختران و پسران که اکثرا در قالب اردوهای دانشجویی و از تهران و دیگر شهرستان ها به کاشان سفر می کنند هیچ نظارتی بر روی انها از سوی دانشگاه اعزام کننده وجود ندارد.

2a15e5c66c فساد در اردوهای مختلط دانشجویی با کدام مجوز؟ + تصاویر

a8ee3caedc فساد در اردوهای مختلط دانشجویی با کدام مجوز؟ + تصاویر

 اردوی دانشجویی مختلط ممنوع است اما برخی دانشجویان به کمک برخی مسئولین دانشگاه ها به طور غیر رسمی به برگزاری اردوهای دانشجویی مختلط در قالب تورهای مسافرتی می پردازند ، تورهایی که به محیط هایی برای تخلیه غرایض جنسی دختران و پسران تبدیل شده است.

 2a15e5c66c1 فساد در اردوهای مختلط دانشجویی با کدام مجوز؟ + تصاویر

 این دخترها و پسرها که اکثرا روابط پنهانی و غیر شرعی دارند و در بعضی موارد روابط غیر اخلاقی نیز در بین انها مشاهده می شود , در این اردوها علنی شده و روابط پنهانی و دوستی های غیر اخلاقی انها اشکار می شود و حرکات بسیار زشت و زننده به سخره گرفتن ارزشهای اسلامی از انها دیده می شود.

 دختران دانشجویی که در غالب این اردوها به شهر کاشان برای به اصطلاح بازدید سفر می کنند با اوضاع بسیار اسف بار در این امکان حاضر می شوند و با بد حجابی و بی حجابی در این امکان تاریخی ارزشهای اسلامی ایرانی را به سخره گرفته و قصد عادی سازی روابط دختر و پسر را دارند.

 در بعضی موراد مشاهده شده در میان این گروهای مختلط دختر و پسر دانشجو حداقل های شرعی هم رعایت نمی شود و بصورت علنی روابط غیر اخلاقی را اشکار می کنند و حتی مشاهده شده که در برخی موارد دخترانی کشف حجاب هم می کنند!

 شهر کاشان که عنوان شهر تاریخی را دارد سالانه تعداد زیادی از این نوع اردوها به این شهر سفر می کنند , بر اساس مشاهدات عینی درحین بازدید از خانه تاریخی طباطبایی شهر کاشان تعدادی از این اردوهای مختلط در ان محل حاضر بودند که در ادامه چند تصویر از این ابتذال قابل مشاهده است.

 75b6b56a61 فساد در اردوهای مختلط دانشجویی با کدام مجوز؟ + تصاویر

  در این اردوهای دانشجویی که هیچ قید و بندی بین دختران و پسران دانشجو وجود ندارد، و پسران با شوخی های بسیار زننده و زشت با دختران دانشجو این محیط های تاریخی را به مکانی نا امن و مبتذل تبدیل کرده اند ، که باعث جلوگیری از حضور خانواده های مذهبی و قشرهای فرهنگی جامعه شده است .

 متاسفانه در برخی موارد که اقشار دلسوز جامعه تذکراتی را به این قبیل افراد هنجارشکن و گروه های مبتذل داده اند به درگیری لفظی و فیزیکی منجر شده است که متاسفانه شاهد دفاع برخی افراد مغرض از بدحجابان و بی عفتی ها روبرو شده ایم.

 این اردوهای به اصطلاح فرهنگی که هیچ گونه نظارتی بر روی انها انجام نمی گیرد و شرعیات کمترین در میان این افراد رعایت نمی شود.

 این دانشجویان که در سایه غفلت مسئولین دانشگاهها و دور از چشم خانواده هایشان این اردوهای مبتذل را راه می اندازند هیچ چیزی بین انها رعایت نمی شود که گویا در قلب اروپا هستند ,نه در کشوری که هزاران نفر از جان خودشان گذشته اند تا این مرز و بوم حفظ شود و اسلام در ان حاکم شود .

 بی حجابی دختران دانشجو , شوخی های زننده پسران با دختران , لودگی و تمسخر ارزشهای اسلامی , خوانندگی و بی بند وباری و… در فضای مختلط را می توان از جلوه های ویژه این اردوها نام برد که متاسفانه در سایه غفلت مسئولین روز به روز در حال گسترش است و بصورت افسار گسیخته در سراسر کشور در حال شیوع است.

 اما این اردوها نه فقط در اماکن فرهنگی ، گردشگری و تاریخی کاشان بلکه در سراسر کشور همین مسائل وجود دارد و افراد سودجو و فرصت طلب در سایه غفلت مسئولین فرهنگی کشور ، به مقاصد پلیدشان می رسند و افکار قشر جوان ایرانی را به سمت و سوی بیهوده گی و پوچی سوق می دهند و روز به روز از فرهنگ ناب اسلام دور می کنند.

 این نوع نا هنجاری ها در حالی رخ می دهد که غفلت سنگین متولیان امر در برابر رشد روزافزون بی حجابی، بی عفتی و گسترش وحشتناک مفاسد اخلاقی و البته همراهی و تسهیل در مسیر گسترش آن در بسیاری از مواقع (مانند آنچه در تصایر مشاهده می کنید!) دست دشمنان را برای طراحی و به اجرا گذاری جنگ نرم و تهاجم فرهنگی میان تک به تک حوانان و مردم کاملا باز گذاشته است.

 تهاجمی که به تعبیر مولای متقیان هر ملتی را ذلیل خواهد کرد و تهاجمی که سرباز مهاجم و قربانیان و امکانات و تلفات آن همه و همه، درونی و خودی اند ! در این جنگ نرم سهم شما از مقابله با این تهاجم گسترده چیست؟ و چرا امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروزی ما بصورت قوی از سوی اقشار مختلف جدی گرفته نمی شود و غفلت می کنیم که به راحتی جوانان این مرز و بوم به تباهی کشیده شوند…؟

 در این میان نقش نیروی انتظامی در امر مبارزه با این نوع ناهنجاری ها و نهاد های فرهنگی در امر نشر فرهنگ ناب اسلامی و اموزشهای فرهنگی در امکان تاریخی و گردشگری که در طول سال محلی برای جولان دادن گروه های مختلط دانشجویی تبدیل شده است بشدت احساس می شود و اگر مسئولین امر به همین ترتیب غفلت کنند کم کم موضوع ارتباط دختر و پسر در جامعه عادی شده و دیگر نمی توان جلو دار آن شد.

 

منبع :انقلاب نیوز

جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۶
کد خبر : 104350
بازدیدها: 396

پاسخی بگذارید »