سه شنبه ۰۸ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فساد اخلاقی بازیگر زن ایرانی

danesheroz1 اسفند ۲۰, ۱۳۹۲ ۰
فساد اخلاقی بازیگر زن ایرانی

دانش روز: شهره آ‎غداشلو با نام اصلی پری وزیری‌ تبار بازیگر ایرانی ساکن امریکا است که سالهاست به فعالیت های غیر اخلاقی و ضد دینی با رویکرد مقابله با انقلاب اسلامی می پردازد!

 به گزارش دانش روز، وی که پیش از انقلاب اسلامی در ایران به ایفای نقش در فیلم های فارسی می پرداخت پس از پیروزی انقلاب اسلامی به خارج از کشور فرار کرد و در آمریکا مقیم شد.

شهره آغداشلو که علاقه بسیاری به روابط نامشروع دارد در رزومه بازیگری خود در فیلم های ضد ارزشی و غیر اخلاقی بسیاری ایفای نقش کرده است و در حال حاضر در کسوت یک فعال حقوق بشر مطامع تفکر غربی در اشاعه فرهنگ برهنگی فعالیت می کند.
 
گفتنی است، پری وزیری تبار یا همان شهره آغداشلو پس از بازی در فیلم سنگسار ثریا به علت اعتیاد به مواد مخدر مدتی است دیگر از سوی کارگردانان و تهیه کنندگان برای ایفای نقش انتخاب نشده است.
 
همچنین نزدیکان شهره آغداشلو اذعان کرده اند که اعتیاد به مواد مخدر باعث شده است که وی پیشنهادی از سوی برخی از تهیه‌کنندگان فیلم های هالیوودی نداشته باشد و نتواند به عنوان یک چهره هنری به فعالیت حقوق بشری بپردازد.

ضمن اینکه این بازیگر سابق ایرانی در راستای حمایت از ندا آقا سلطان فیلمی به نام “برای ندا” ساخته است که بر علیه جمهوری اسلامی ایران است.

منبع: بورس نیوز

سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۰
کد خبر : 97880
بازدیدها: 315

پاسخی بگذارید »