چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرمانده کل ارتش:رژیم صهیونیستی به پارس کردن عادت دارد

danesheroz2 خرداد ۲۱, ۱۳۹۲ ۰
فرمانده کل ارتش:رژیم صهیونیستی به پارس کردن عادت دارد

دانش روز، فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با اعلام اینکه رژیم صهیونیستی به پارس کردن عادت دارد، اظهار کرد: ماموریت ناوشکن بایندر، حفظ منافع ملی جمهوری اسلامی ایران در دورترین آب‌های آزاد و بین‌المللی است

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، امیر سرلشکر عطاءالله صالحی روز سه شنبه در حاشیه مراسم الحاق ناوشکن بایندر به ناوگان نداجا، در جمع خبرنگاران گفت: نوسازی و الحاق ناوشکن بایندر نقطه‌ جدیدی از خودباوری است زیرا احیای این ناوشکن و تعمیر و نصب تجهیزات ناوشکن در منطقه بی‌نظیر است و ما متکی به خود هستیم.

1_635017093347569670_s

صالحی در ادامه گفت: نوسازی این ناوشکن قدرت کارکنان نیروی دریایی ارتش را نشان داد و اکنون کارکنان نیروی دریایی می‌توانند در دریاهای بسیار طوفان‌زده این شناور را احیا کنند.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه “امروز نیروی دریایی در اقیانوس آرام و دریای مدیترانه حضور یافته است”، یاداور شد: ماموریت این ناوشکن، دریانوردی در دریاهای دوردست است.

صالحی در پاسخ به این پرسش که “ارتش چه میزان آمادگی در مقابله با تهدید‌های رژیم صهیونیستی دارد؟” گفت: رژیم صهیونیستی به پارس کردن عادت دارد. این رژیم پارس می‌کند و ما هم در دهانش می‌زنیم. اگر این رژیم بخواهد کاری کند، ما زودتر از او شروع می‌کنیم.

فرمانده کل ارتش در برابر این پرسش که “نیروی دریایی ارتش از زمان شهادت شهید بایندر تاکنون چه تحولاتی داشته است؟” اظهار کرد: شهید بایندر در حوزه ساحلی از کشور دفاع کرد و شهید شد اما امروز روح شهید بایندر سوار بر این ناو به اقیانوس آرام می‌رود.

منبع:پانا

سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۵:۵۷
کد خبر : 25394
بازدیدها: 233

پاسخی بگذارید »