جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرماندار طالقان رأی خود را به صندوق انداخت

danesheroz2 خرداد ۲۴, ۱۳۹۲ ۰
فرماندار طالقان رأی خود را به صندوق انداخت

دانش روز، فرماندار طالقان دقایقی پیش با حضور در یکی از شعب اخذ رأی آرای خود را به صندوق انداخت

به گزارش گروه سیاسی دانش روز، از طالقان، ساسان دلاویز دقایقی پیش پس از رأی دادن با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز ملت ایران با حضور چشمگیر خود در صحنه انتخابات کمر دشمن را شکستند و با سیل خروشان خود در پای صندوق‌های رأی نشان دادند که اقدامات و تبلیغات دشمنان هیچ تأثیری در آنها نداشته است.

وی ادامه داد: دشمنان از ماه‌ها قبل با راه‌اندازی تبلیغات منفی و بیان سخنانی یاوه درباره انتخابات در ایران در نظر داشتند تا ذهن ملت ایران را نسبت به برگزاری انتخابات در کشور مکدر کنند اما خوشبختانه ملت آگاه، بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی این بار نیز با حرکتی عظیم و مثال زدنی دشمنان را نابود کردند و آنان را مأیوس‌تر از گذشته ساختند.

این مسئول با بیان این که رأی هر ایرانی تیری خلاص بر قلب دشمنان است افزود: ملت ایران امروز با حضور خود در صحنه انتخابات تیر خلاص را بر قلب دشمن رها کردند و به آنان فهماندند که هرگز سرنوشت کشور را به دست بیگانگان نخواهند داد.

دلاویز تأکید کرد: دشمن در نظر داشت تا مانع از حضور پرشور مردم در این دوره از انتخابات  شود،‌ اما امروز و با توجه به گذشت تنها ساعاتی از زمان برگزاری انتخابات سیل خروشان مردم چشم دشمنان را کور کرده و آنان را در جهان رسوا کرده است.

وی ادامه داد: مطمئن هستیم که این حضور لحظه به لحظه بیشتر خواهد شد و برگ زرینی را در کارنامه افتخارات کشور به ثبت خواهد رسید.

منبع: فارس

جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۷
کد خبر : 26681
بازدیدها: 209

پاسخی بگذارید »