پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرماندار طالقان: ایستادگی مثال زدنی ملت فلسطین

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
فرماندار طالقان: ایستادگی مثال زدنی ملت فلسطین

دانش روز: فرماندار طالقان گفت: ایستادگی ملت فلسطین در برابر زیاده‌خواهی‌های رژیم منفور صهیونیستی مثال زدنی است

به گزارش دانش روز، ساسان دلاویز ظهر امروز در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رژیم صهیونیستی دیگر توان ایستادن ندارد لذا نابودی و محو آن نزدیک است.

وی ادامه داد: امروز ملت‌های مسلمان از جمله ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کرد.

فرماندار طالقان تأکید کرد: آزادی قدس و رهایی آن از دست رژیم اشغالگر قدس نزدیک است.

وی ادامه داد: ملت ایران نیز تا رهایی کامل این سرزمین دست از مبارزه بر نخواهند داشت و پشتیبان ملت مظلوم فلسطین خواهند بود.

دلاویز افزود: نامگذاری آگاهانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان توسط  معمار کبیر انقلاب با نام روز جهانی قدس این مسئله را برای همگان اثبات می‌کند که ملت ایران حامی سرسخت مردم مظلوم فلسطین بوده و هرگز دست از این حمایت‌ها بر نخواهد داشت.

وی گفت: فشار و کشتار مردم مظلوم فلسطین توسط رژیم اشغالگر قدس تنها انزجار ملتها را برای این رژیم منفور در پی خواهد داشت و سکوت مجامع بین‌المللی از این اقدامات رژیم اسرائیل تنها بی‌عرضه‌گی آنان را اثبات می‌کند.

فرماندار طالقان گفت: امروز نیز ما با حضور خود بار دیگر دستان مردم مظلوم فلسطین را به سختی می‌فشاریم و به آنان اطمینان می‌دهیم که تا آخرین قطره خون یار و پشتیبان آنان خواهیم بود.

منبع: فارس

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۹
کد خبر : 45551
بازدیدها: 285

پاسخی بگذارید »