جمعه ۰۴ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرماندار اشتهارد:نیاز مردم فلسطین به حمایت مسلمانان

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
فرماندار اشتهارد:نیاز مردم فلسطین به حمایت مسلمانان

دانش روز: فرماندار اشتهارد گفت: مردم مسلمان و مظلوم فلسطین در میان ظلم و ستم صهیونیست ها به حمایت مسلمانان جهان نیاز دارند.

به گزار ش دانش روز، ابوالفضل اینانلو در حاشیه راهپیمایی روز قدس افزود: امروز مردم مسلمان ایران در حرکتی یکپارچه و با وحدت و همدلی باردیگر برای حمایت از مردم فلسطین به خیابانها آمده اند.
وی اظهار کرد: امام خمینی (ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس ،جوش و خروش جهانی برای حمایت از فلسطینیان و به لرزه درآوردن پایه های صهیونیسم به وجود آوردند.
اینانلو ادامه داد: امروز مردم مسلمان ایران با شرکت در راهپیمایی نشان داد مساله فلسطین همچنان در دنیای اسلام حائز اهمیت است.
فرماندار اشتهارد گفت: امت های اسلامی مطمئن هستند مردم مظلوم فلسطین با توکل بر خدا، مقاومت و ایستادگی در مقابل رژیم غاصب صهیونیست پیروز خواهند شد.
اینانلو از حضور دستگاه های دولتی، اصناف، ورزشکاران، هیئت های مذهبی، بسیجیان، فرهنگیان، دانشجویان و دانش آموزان در راهپیمایی روز جهانی قدس تشکر و قدرانی کرد.
راهپیمایی روز جهانی قدس در اشتهارد با حضور فرماندار، امام جمعه، شهردار، مسئولان دستگاه های دولتی و حضور گسترده اقشار مختلف مردم این شهرستان برگزار شد.
شهرستان اشتهارد با بیش از ۳۵ هزار نفر جمعیت در ۷۰ کیلومتری جنوب غربی کرج قرار دارد

منبع:ایرنا

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۱۲
کد خبر : 45476
بازدیدها: 318

پاسخی بگذارید »