چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

درخواست دانش آموزان ایرانی از همتایای آمریکایی:

فرصت تحصیل را از دانش آموزان سوریه نگیرید

danesheroz1 شهریور ۱۷, ۱۳۹۲ ۰
فرصت تحصیل را از دانش آموزان سوریه نگیرید

دانش روز: دانش آموزان مجتمع آموزشی امام صادق طی کمپینی از دانش آموزان آمریکایی خواستند که برای جلوگیری از حمله آمریکا به سوریه در آستانه شروع سال تحصیلی جدید، به آنها بپیوندند

به گزارش دانش روز،  متن این کمپین بدین شرح است:

دانش آموزان سرزمین پهناور آمریکا

سلام

این روزها دانش آموزان در کشورهای منطقه ما آماده آغاز سال تحصیلی جدید می شوند و ما ۱۶۰۰ نفر دانش آموز ۷ تا ۱۸ ساله در مدارس امام صادق به همین مناسبت برای شما نامه نوشتیم.

ما دانش آموزان ایرانی در حالی برای شما نامه می نویسیم که همسالان ما در کشور سوریه هر روز نگران افزایش جنگ، خونریزی و خشونت در کشور خود هستند. جنگ و خشونتی که کودکان بی گناه بسیاری در آنها کشته و مجروح خواهند شد و قربانی آن هستند. 

ما کودکان و نوجوانان امروز سازندگان فردای کشورهای خود خواهیم بود، به همین خاطر نباید نسبت به اتفاقات اطرافمان بی تفاوت باشیم.

متاسفانه جنگ داخلی سوریه در دو سال گذشته باعث تخریب و از بین رفتن مدارس زیادی شده است. از شما دانش آموزان آمریکایی می خواهیم که برای جلوگیری از آغاز جنگ و خونریزی های جدید در سوریه کوشش کنید و از دولت خود بخواهید که با آغاز یک جنگ جدید فرصت تحصیل کودکان سوری را از بین نبرده، باعث تخریب مدرسه های بیشتری در این کشور نشوند.

ما آرزو داریم تمام کودکان جهان بتوانند سال تحصیلی خود را با نشاط و شادی آغاز کنند چرا که معتقدیم دانش مایه سربلندی ملتها و کاهش اختلاف آنهاست.

تهران – دانش آموزان مجتمع آموزشی امام صادق(ع)

دبستان، راهنمایی و دبیرستان

منبع:پانا

یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۹
کد خبر : 58456
بازدیدها: 294

پاسخی بگذارید »