چهارشنبه ۰۹ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

“فرشتگان نجات” به تصویر در می آیند

danesheroz1 تیر ۲۲, ۱۳۹۲ ۰
“فرشتگان نجات” به تصویر در می آیند

دانش روز: “فرشتگان نجات” عنوان نمایشگاهی است که تصاویر فرشتگان زمینی که با جان فشانی های خود جان هزاران شهروند را از حوادث به سلامت عبور می‌دهند، بر قاب تصویر می نشانند

به گزارش دانش روز، یکی از اقداماتی که همواره در دستگاه‌ها مورد توجه قرار دارد، ارتقای نگرش عمومی نسبت به فعالیت‌ها و به نمایش گذاشتن توانمندی‌های آنان است.

از همین رو هر دستگاه می تواند متناسب با عملکرد خود، از ابزار فرهنگ به عنوان یکی از ابزارهای اثرگذار و مفید برای رشد جایگاه و موقعیتش بهره‌برداری کند.

سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج نیز در اقدامی، برگزاری نمایشگاه عکس “فرشتگان نجات” را در دستور کار خود قرار داده است تا از این طریق نقش و بهای تلاش این فرشتگان نجات زمینی را در قالب تصاویر ثبت شده، بیش از پیش به شهروندان ارائه دهد.

انتخاب بهترین عکس از میان تصاویر ثبت شده عکاسان آتش‌نشان از جمله برنامه‌هایی است که در ادامه برپایی این نمایشگاه مد نظر برگزارکنندگان قرار گرفته است.

به گفته مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، در این نمایشگاه که مختص آثار آتش‌نشانان البرزی است، عکس‌هایی با فرمت jpeg ، ۳۰۰ dpi ، حداقل با ابعاد ۷۶۸ × ۱۰۲۴ پیکسل و cm 30 × ۴۰ امکان شرکت در مسابقه را دارند.

امیر رنجی از دیگر شرایط حضور در جشنواره کوچک “فرشتگان نجات” را ارسال یک فایل Word حاوی اطلاعات نام و نام خانوادگی عکاس، شهر، ایستگاه، شماره تماس، نوع ماموریت (تصادف ، آوار ، چاه و …)، محل ماموریت و تاریخ عکس عنوان کرد.

رنجی به ضرورت برخورداری آثار ارسالی از کیفیت بالای عکس‌ها اشاره کرد و گفت: آخرین مهلت ارسال این آثار اول شهریورماه است.

وی اضافه کرد: بر این اساس داوطلبان می توانند با ارسال آثار خود در قالب CD/DVD به نشانی کرج، انتهای بلوار امامزاده حسن، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، اداره طرح و برنامه و یا نشانی اینترنتی Info@Karaj125.ir ارسال نمایند.

رنجی خاطرنشان کرد: در پایان برگزاری نمایشگاه،‌ به صاحبان برتر آثار ارسالی جوایزی از سوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج، اعطا خواهد شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج از آتش‌نشانان علاقمند برای شرکت در این مسابقه خواست، به منظور کسب اطلاعات کامل‌تر به نشانی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در پایگاه اینترنتی شهرداری کرج به نشانی www.karaj.ir  مراجعه کنند.

منبع:کامنا
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۳
کد خبر : 37175
بازدیدها: 128

پاسخی بگذارید »