پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرشته حشمتیان: سرمایه معلمی برکت است

danesheroz1 شهریور ۲, ۱۳۹۲ ۰
فرشته حشمتیان: سرمایه معلمی برکت است

دانش روز: فرشته حشمتیان در نشست شورای موسسان و مدیران مدارس غیردولتی منطقه ۱۹ آموزش و پرورش تهران؛ گفت: سرمایه معلمی برکت است و مثلث باور؛ برنامه و برنده می تواند راهگشای فعالیتهای آموزشی شود

 به گزارش دانش روز،  شورای موسسان و جلسه‌ مدیران مدارس غیردولتی منطقه ۱۹ آموزش و پرورش تهران با حضور فرشته حشمتیان معاون وزیر و رییس سازمان مدارس غیر دولتی، توسعه مشارکت‌های مردمی و خانواده و مهندس بسامی مدیر محترم امور شوراها و آقای بورقانی مدیر کل محترم انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

 در ابتدای این جلسه موسوی مدیر آموزش و پرورش منطقه ۱۹ گفت: منطقه ۱۹ جز مناطق محروم است که اولیاء از نظر اقتصادی مشکلات زیادی دارند و نیاز به نگاه فرهنگی است تا بحث مشارکت‌های مردمی توسعه پیدا کند.

 وی اضافه کرد: خوشبختانه با تمام مصائب و مشکلاتی که هست همکاران به خوبی در این عرصه در منطقه ورود پیدا کرده‌اند و ازهیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.
بر اساس این گزارش، در ادامه این نشست هیات موسسان و مدیران مدارس سوالات و پیشنهادات خود را در فضای صمیمی از معاون مدارس غیر انتفاعی کشور پرسیدند.

 حشمتیان نیز با اشاره به برنامه های مدارس غیر انتفاعی آموزش و پرورش افزود: سرمایه معلمی برکت است و این سرمایه‌گذاری که شما در راه آموزش و پرورش انجام داده‌اید برکت زندگی شماست و امید است خداوند توفیق خدمتگزاری به شما بدهد چرا که در منطقه‌ای با سختی‌های اقتصادی زیاد این مسئولیت را پذیرفته‌اید و شما با مثلث باور، برنامه، برنده می‌توانید به هدف خود جامعه عمل بپوشانید.

 یادآور می شود؛ در پایان این نشست فرشته حشمتیان به همراه موسوی مدیر منطقه و شورای معاونین در مدرسه تخصصی قرآن کریم حضرت جواد الائمه (ع)، مجتمع نه دی، مرکز مشاوره رهگشا، مدرسه غیردولتی علامه و مدرسه غیردولتی آیین مهر حضور یافته و بازدید به عمل آوردند.

منبع: پانا

 

شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۵
کد خبر : 53706
بازدیدها: 150

پاسخی بگذارید »