پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۶

تبلیغات

فرشاد عربی در یک قدمی کسب مدال طلا

danesheroz1 مرداد ۱۱, ۱۳۹۲ ۰
فرشاد عربی در یک قدمی کسب مدال طلا

دانش روز: تنها تالوکار ایران در رقابتهای ووشو بازی‌های جهانی “گیمز” موفق شد عنوان نخست را در فرم نن گون کسب کرد تا شانس نخست کسب مدال طلا باشد.

به گزارش دانش روز، رقابتهای ووشوی بازی‌های جهانی “گیمز” ساعاتی قبل به میزبانی کلمبیا در شهر کالی آغاز شد که اولین نماینده ایران فرشاد عربی بود. عربی در برای اجرای فرم “نن گون” به روی تالو فیلد رفت و با حریفانی از هنگ کنگ ، ژاپن برزیل و ونزوئلا رقابت کرد.

این عضو تیم ملی ووشو ایران در بخش تالو با کسب امتیاز ۹/۶۲ به کار خود پایان داد و در نهایت هم به جایگاه نخست دست یافت. در این فرم  نماینده هنگ کنگ با امتیاز ۹/۵۴ دوم شد و شرکت کننده ونزوئلا با امتیاز ۹/۵۲ سوم شد.

فرشاد عربی فردا(شنبه) در فرم نان چوان هم با رقبای خود مصاف می‌دهد که با معدل گیری از مجموع ۲ فرم نن گون و نان چوان مدال کسب خواهد کرد که با توجه به امتیاز خوب وی در فرم نن گون، کسب نشان طلای او محتمل به نظر می‌رسد.

در ادامه این مسابقات از ساعاتی دیگر در بخش ساندا( مبارزه) محسن محمد سیفی در وزن ۶۵- کیلوگرم با نماینده ترکیه و حمیدرضا قلی پور در وزن ۸۵- کیلوگرم با حریفی از اوکراین روبرو خواهد شد.

منبع:مهر

جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۵
کد خبر : 45927
بازدیدها: 224

پاسخی بگذارید »